Foto: DELFI

Nedēļas izskaņā īpaši krāšņš pasākums norisinājies kinoteātrī Splendid Palace - tur īpašā noskaņā uz lielā ekrāna tika izrādīta režisora Paolo Sorrentino filma Jaunība (Youth).

Pirms dažādos festivālos jau atzinību guvušās filmas pirmizrādes pasākuma viesiem bija sarūpēta modes skate, kurā aktrises un rotu dizaineres Agneses Zeltiņas rotas izrādīja viņas kolēģes.

Skaistajā defilē piedalījās tādas aktrises kā Kristīne Belicka, Zane Vaļicka, Elīna Dzelme, Rēzija Kalniņa un citas no daiļāko un populārāko latviešu aktrišu pulka.

Laba kino cienītājiem Sorrentino vārds prātā palicis ar filmu Dižais skaistums, kas uzskatāms par vienu no iespaidīgākajiem piedzīvojumiem Eiropas kino pēdējo gadu laikā.

Jaunā filma vēsta par diviem seniem draugiem. Slavenais komponists un diriģents Freds atsakās no Elizabetes II uzaicinājuma uzstāties prinča Filipa dzimumdienas koncertā. Tikpat populārs ir režisors Miks. Šveicē viņš ne vien mielo acis un prātu, bet arī cenšas radīt vēl vienu izcilu scenāriju.

Abi ir smalki vērotāji, labsirdīgi smīkņā par nejēdzībām un apjauš, ka krietnajā vecumā mūžs nav galā. Alpu pakājē draugi pieredz savu pieaugušo bērnu mīlas pārdzīvojumus un kūrorta viesu drāmas, uzzina daudz jauna viens par otru un sevi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!