Foto: AFP/Scanpix

Plastiskā ķirurģija un dažādas skaistuma procedūras cilvēkiem mūsdienās sniedz neierobežotas iespējas pārtapt par to, ko paši vēlas. Kamēr daži aprobežojas vien ar silikona implantiem un botoksa injekcijām, citi iet vēl tālāk – izņem ribas, injicē cementu un visādi citādi savu ķermeni pakļauj sāpēm un pat nāves briesmām.

Šos cilvēkus nebaida iespēja iedzīvoties nopietnās komplikācijās, un izmantoti tiek visi līdzekļi, lai sasniegtu, viņuprāt, ideālu izskatu.

Sieviete-vampīrs no Meksikas

Foto: AFP/Scanpix

Mediju ievērību un pasaules slavu izpelnījusies meksikāniete Marija Hosē Kristerna (attēlā). Viņa savā dzimtajā zemē un ārpus tās robežām pazīstama kā "Mujer vampiro" jeb sieviete-vampīrs.

Viņa gadiem ilgi darījusi visu, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos kādai pārdabiskai būtnei. Zem viņas galvas ādas ievietoti titāna ragu implanti, viņas ķermeni rotā neskaitāmi tetovējumi un pīrsingi. Tāpat sievietei veikta zobu korekcija un citi "izskaistinājumi".

Meksikāniete intervijās ārvalstu medijiem savulaik stāstījusi, kā sācies viņas ceļš uz kļūšanu par sievieti-vampīru. Marija atklājusi, ka vaina meklējama uzaugšanā fanātiskā katoļu ģimenē.

Tas, ko viņa labprātīgi nodarījusi savam ķermenim, ir protests pret bērnībā un arī vēlāk, jau savā ģimenē, piedzīvoto vardarbību.

Iespējams, biedējošākais pārītis pasaulē

Foto: Vida Press

Tetovētājs Viktors Hugo Peralta un viņa sieviņa Gabriela (abi attēlā) nereti tiek dēvēti par biedējošāko pārīti pasaulē. Abu ķermeņus rotā neskaitāmi tintes zīmējumi un ne tikai.

Viktors nāk no Urugvajas, savukārt viņa sieva ir argentīniešu izcelsmes. Abi nodarbojas ar tetovēšanu un savu domas lidojumu izpauž ne tikai uz citu cilvēku, bet arī saviem ķermeņiem.

Mīlētāju miesu sedz neskaitāmi tetovējumi, kas papildināti ar zem galvas ādas ievietotiem implantiem, pīrsingiem un citiem krāšņiem rotājumiem.

Turklāt pūles vainagojušās ar to, ka Viktors un Gabriela savulaik iekļuvuši Ginesa rekordu grāmatā kā pāris, kuru ķermeņus klāj visvairāk tetovējumu un kuri skaistuma vārdā veikuši vislielāko skaitu dažādu citu modifikāciju.

No skaistules par izķēmotu 'cementa seju'

Foto: Vida Press

Daži, tiecoties pēc izsapņotā skaistuma ideāla, savu ķermeni ir gatavi pakļaut īstām briesmām. Tiesa, ne vienmēr pūles attaisnojas. Radžī Narinesinga (attēlā) – transseksuālis, kurš bija nolēmis ne tikai mainīt dzimumu, bet arī iegūt sievišķīgākas formas – knapi paglābās no nāves.

Pirms aptuveni pieciem gadiem medijus pāršalca ziņas par Maiami praktizējošo kaktu dakteri Onīlu Ronu Morisu. Viņš savām pacientēm par demokrātiskām cenām solīja brīnumu lietas, taču realitātē klientes tika izkropļotas ar cementa, līmes un citu vielu injekcijām ķermeņa formu uzlabošanai.

Viens no kaktu daktera upuriem bija arī Radžī. Viltus plastikas ķirurgs pirms vairākiem gadiem pacientes sejā injicēja riepu līmi un cementu. Tas noveda pie nopietnām komplikācijām un pilnībā izkropļotiem sejas vaibstiem.

Vēlāk Radžī dibena apaļumos, gurnos un krūtīs tika ievietoti nepiemēroti implanti – arī tie atstāja neizdzēšamas sekas.

Tiesa, pēdējos gados viņai palīdzējuši īsti profesionāļi, kuri centušies glābt to, kas vēl grābjams. Lai gan agrāko sievietes daili nav izdevies atgriezt, viņas izskats ir manāmi uzlabojies.

Vīrietis, kurš ausu ļipiņas izstiepis līdz maksimumam

Foto: Vida Press

Havajietis Kala Kaivi (attēlā) savulaik iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā lielāko tā dēvēto ausu tuneļu īpašnieks. Caurumi viņa ļipiņās ir tik milzīgi, ka tiem var izbāzt cauri roku.

Kad vīrietis iekļuva rekordu grāmatā, viņa izstiepto ausu caurumu diametrs bija 109 milimetri. Lai gan rodas iespaids, ka šādi izskaistinājumi krietni apgrūtina dzīvi, Kala žurnālistiem stāstījis, ka viņam tas nekādus apgrūtinājumus neradot.

Vīrietis ir dzimis Havaju salās. Vēlāk viņš devies uz Lasvegasu, bet 1999. gadā atkal atgriezies dzimtenē un atvēris ķermeņa modifikācijas un tetovēšanas veikaliņu Sin City.

Pasaulē tievākā vidukļa īpašniece

Foto: Vida Press

Pasaulē tievākā vidukļa rekords pieder amerikānietei Keitijai Džangai (attēlā). Viņas lielākā kaislība ir korsetes, kurās ķermenis tiek iežmiegts katru dienu jau gadiem ilgi.

Ginesa rekorda īpašnieces vidukļa apkārtmērs ir 38,1 centimetrs, un korsetes sieviete sākusi valkāt 28 gadu vecumā – pēc tam, kad viņa laidusi pasaulē divus bērnus.

Žurnālistiem sieviete pastāstījusi, ka korseti viņa novelkot tikai uz 30 minūtēm dienā. Pārējā laikā viņas viduklis ir iežmiegts šajā eksotiskajā apģērba gabalā. Sievietes garderobē ir vairāk nekā simts dažādu korsešu.

Vīrietis, kurš cenšas līdzināties Kimai Kardašjanai

Foto: Vida Press

Kimas Kardašjanas kults britu puisi Džordanu Džeimsu Pārkeru (attēlā) pamudinājis pēc iespējas vairāk līdzināties dzeltenās preses galvenajai varonei.

Džordans, kurš strādā par grima mākslinieku, pārcietis virkni dažādu plastisko operāciju, kas kopumā izmaksājušas vismaz 150 tūkstošus ASV dolāru.

Viņa mērķis ir līdzināties savam lielākajam elkam – Kardašjanai. Dakteri puisim veikuši vairāk nekā 50 procedūras, tajā skaitā botoksa injekcijas, lūpu un vaigu palielināšanu, kā arī uzacu tetovēšanu un matu noņemšanu ar lāzera palīdzību, lai īstenotu viņa sapni.

Tiesa, Džordans žurnālistiem pastāstījis, ka izskata maiņai ir arī daži nelāgi blakusefekti – viņa lūpās ievadīts tik daudz botoksa, ka tās kļuvušas nejūtīgas. Uzreiz gan jāatzīmē, ka tas vīrieti neapbēdina – viņš skaistuma vārdā ir gatavs sadzīvot ar dažām sīkām neērtībām.

"Es smejos, kad cilvēki man mēģina aizrādīt, ka es izskatos izkropļots vai neīsts. Vai tad viņiem šķiet, ka es tiecos pēc dabiska izskata? Ja tā būtu, es prasītu atpakaļ savu naudu," savulaik savu izskatu kādā intervijā komentējis Džordans.

Latviete ar milzu krūtīm kā baloniem

Foto: Vida Press/Eva Szombat/Rex Shutterstock

Viena no pašmāju spilgtākajām mākslīgā skaistuma cienītājām ir modele, kura slavu un atpazīstamību iemantojusi ar pseidonīmu Viktorija Vailda (Victoria Wild) (attēlā kreisajā pusē). Viņa tiek dēvēta par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci.

Pirmo reizi Viktorijas krūtis palielinātas 27 gadu vecumā. Šobrīd to apkārtmērs ir 105 centimetri. Tāpat nauda ieguldīta arī citās skaistuma procedūrās – rinoplastikā un lūpu palielināšanā.

Viktorijas slava izplatījusies arī ārpus dzimtās zemes robežām, un par efektīgo dāmu rakstījuši tādi populāri izdevumi kā The Daily Mail, Mirror un daudzi citi.

Intervijās medijiem Vailda stāstījusi, ka jau agrā jaunībā sapņojusi par milzīgām krūtīm un neprātīgi lielām lūpām. Ieceres piepildījušās, kad viņa 25 gadu vecumā sastapusi savu mīļoto vīrieti – veiksmīgu biznesmeni Saimonu, kurš dāmu ceļā uz mērķi atbalstījis gan finansiāli, gan emocionāli.

Pati slavenākā 'dzīvā lelle' – Odesas Bārbija

Foto: Vida Press

Ukraiņu daiļava Valērija Lukjanova (attēlā) ir pasaulē pati slavenākā tā dēvētā "dzīvā Bārbija". Viņa tiecas pēc sava izsapņotā skaistuma ideāla un sava mērķa vārdā pat atteikusies no ēšanas.

Tiek lēsts, ka viņa izņēmusi vairākas ribas, lai iegūtu Bārbijas cienīgu vidukli, palielinājusi krūtis un pielabojusi sejas vaibstus, taču pati Valērija spītīgi turpina apgalvot, ka nekad nav izmantojusi plastisko ķirurgu pakalpojumus.

Viņa atbalsta veselīgu dzīvesveidu, vada seminārus par astrālajiem ceļojumiem, aizstāv dzīvnieku tiesības un nesen debitēja arī lielajā kino – šausmu filmā, kurā viņa atveidoja slepkavniecisku ārpuszemes būtni.

Odesas Bārbijai piemīt virkne dažādu dīvainību. Tā, piemēram, viņa savās mājās audzē tarakānus. Savukārt cilvēci viņa uzskata par neglītu un sūkstījusies, ka ļaudis kļūstot arvien nesmukāki.

Slavenākais 'dzīvais Kens' – slovāku izcelsmes

Foto: Vida Press

Slovāku izcelsmes puisis Džastins Jedlika (attēlā) pasaules slavu iemantojis kā lellītes Bārbijas drauga Kena līdzinieks. Puisis veicis virkni plastisko operāciju, lai līdzinātos nedzīvajai plastmasas būtnei.

Viņš pārcietis vairāk nekā 190 dažādas kosmētiskās procedūras un ieguldījis savā ķermenī prāvu naudas summu, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos Kenam.

Jedlika arī kļuvis par pirmo cilvēku vēsturē, kuram veikta ļoti bīstama operācija – no viņa pieres izoperētas vēnas. Puisis vienkārši nespēja samierināties ar faktu, ka ikkreiz, kad viņš smaidīja vai dusmojās, tās izspiedās uz viņa gludās pierītes.

Tāpat vīrieša augums papildināts ar paša dizainētiem implantiem, kas ievietoti viņa mugurā un citās ķermeņa daļās.

Donatella Versače – slavena un bagāta, bet ar izķēmotu seju

Foto: Reuters/Scanpix

Itāļu modes dizainere Donatella Versače (attēlā) ir spilgts piemērs tam, ka bagātie ne vienmēr naudu prot šķērdēt saprātīgi. Sieviete kļuvusi atkarīga no plastiskajām operācijām, un viņa ar tām pamatīgi sagandējusi savu izskatu.

Versače neskaitāmas reizes iekļauta neveiksmīgāko plastisko operāciju apkopojumos. Savulaik viņas ģīmītis pat atzīts pat trešo neglītāko pasaulē.

Acīmredzams ir fakts, ka dāmas sejai veikti vairāki uzlabojumi, kas gan nav vērtējami kā pārāk veiksmīgi. Šī iemesla dēļ Versače ir gards kumosiņš slavenību fotogrāfiem, un tabloīdos jau gadiem ilgi tiek apspriests sievietes izskats.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!