Fоtо: Vida Press
12. jūlijā par precētu pāri kļuva Vācijas futbola izlases kapteinis Bastians Šveinšteigers un serbu tenisiste Ana Ivanoviča (abi attēlā). Dienu vēlāk mīlētāji laulību zvērestus nodevuši arī baznīcā.

Lai gan pirms tam bija izskanējušas runas, ka sportistu pāris precēsies Belgradā, kāzas notikušas vienā no romantiskākajām Eiropas pilsētām – Venēcijā.

Šveinšteigers un Ivanoviča gredzenus mijuši divas reizes – otrdien pāris sarakstījās dzimtsarakstu nodaļā, savukārt dienu vēlāk kādā Venēcijas baznīciņā abi viens otram mūžīgu mīlestību solījuši pie altāra.

Reliģiozajā ceremonijā līgava pie altāra vesta kuplā kāzu kleitā ar garu plīvuru. Vēlāk vīrs un sieva sēdušies kuģītī un devušies svinēt šo īpašo notikumu.

Šveinšteigers un Ivanoviča kopā ir kopš 2014. gada, un savu kāzu norisi viņi bija iecerējuši saglabāt noslēpumā. Kā pirms tam vēstīja Vācijas prese, lūgtie viesi bija saņēmuši visai mīklainus ielūgumus ar lūgumu rezervēt laiku no 11. līdz 13. jūlijam svinībām. Savukārt par ceremonijas vietu viņi tikuši informēti pēdējā brīdī, ierodoties Minhenes lidostā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !