Foto: Vida Press
Komēdijseriāla "The Big Bang Theory" ("Lielā sprādziena teorija") galveno lomu atveidotāji ir vislabāk apmaksātie televīzijas aktieri pasaulē, aprēķinājis kino žurnāls "Variety".

Tiek lēsts, ka aktieriem Džimam Pārsonam, Keilijai Kuko un Džonijam Galeckim (visi attēlā) par katru sēriju maksā apmēram vienu miljonu ASV dolāru (898 000 eiro).

Seriālā attēloti dzīvokļa biedri-zinātnieki un viņu pievilcīgā kaimiņiene. Līdz šim seriālam uzņemtas desmit sezonas. Aprēķināts, ka vienas sērijas uzņemšana izmaksā ap deviņiem miljoniem dolāru (astoņiem miljoniem eiro), un puse summas tiek tērēta aktieru honorāriem.

Otro vietu ieņem seriāla "Gilmore Girls" aktrises Lorena Greiema un Aleksa Bleidele, kuras par katru sēriju saņem aptuveni 750 000 dolāru (674 000 eiro). Straumēšanas pakalpojumā "Netflix" novembrī iznāks seriāla par mātes un meitas attiecībām turpinājums.

Pelnošāko aktieru vidū ir Marks Harmons, kurš par katru izmeklēšanas seriāla "NCIS" sēriju saņem ap 525 000 dolāru (471 000 eiro), un Kevins Speisijs, kuram par katru politiskās drāmas "House of Cards" ("Kāršu nams") sēriju maksā pusmiljonu dolāru (449 000 eiro).

"Variety" lēš, ka tādu pašu summu par sēriju saņem populārā seriāla "Game of Thrones" ("Troņu spēle") galveno lomu tēlotāji Pīters Dinklidžs, Līna Hedija, Kits Haringtons, Emīlija Klārka un Nikolajs Kosters-Valdau.

Televīzijas šovu kategorijā pelnošākā personība ir tiesnese Džūdija, kura vada raidījumu "Judge Judy". Viņas gada ienākumi ir ap 47 miljoniem dolāru (42 miljoniem eiro).

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!