Foto: Publicitātes foto
Šonedēļ sabiedrības vērtējumam nodots jauns, neparasts projekts – latviešu animācijas seriāls "Kaķplēsis". Pagaidām gan skatītāji var baudīt tikai pirmo sēriju, bet tā veidotāji sola aizraujošu turpinājumu.

Kā "Delfi Izklaidi" informēja projekta autori, pirmā sērija iepazīstina ar sapņaino un mistisko pasauli, kurā nokļūst galvenais varonis Kaķplēsis.

"Asu notikumu gaitā viņš kopā ar citiem izredzētajiem tiek nolaupīts, lai piepildītu pareģojumu, par kuru zināms ir tikpat maz, kā par šo zemi un tās iedzīvotājiem.

"Kaķplēsis" skatītājus izvedīs cauri dažādiem komiskiem, brīžiem absurdiem un pārspīlētiem notikumiem," sola tā radītāji.

Seriālu veidojuši trīs animatori – Mārcis Miljons, Adriāns Kulpe, Jānis Cīrulis, kuriem šis ir pirmais šāda apjoma darbs. Animācija ir veidota dažādos plūstoši mainīgos animācijas stilos, kurus papildina mūziķu Pētera Ozola un Matīsa Kļaviņa ("Pyro Trees", "Boys Will Be Boys") skaņu celiņš.

Multfilmas varoņus ierunājuši sabiedrībā atpazīstami cilvēki un aktieri, un seriālā dzirdēsim Ralfa Eilanda, Madaras Botmanes, Artusa Kaimiņa un citu balsis.

Kā vēsta animācijas seriāla veidotāji, viņi ir atvērti dažādiem sadarbības piedāvājumiem, kā arī turpina meklēt jaunus biedrus, kas spētu projektu papildināt ar savu sniegumu animācijas, datorgrafikas un video apstrādes darbos.

Sociālajos tīklos neparastais seriāls jau pamanīts, un, kamēr vieni priecājas par oriģinālo piegājienu, citi rauc degunu un dēvē to par pārāk dīvainu un nesaprotamu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!