Foto: Publicitātes foto / Reuters/Scanpix / Shutterstock / Publicitātes attēli

Jūlija izskaņā Dzintaros norisināsies starptautiskais festivāls "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous". Lai pārrunātu šī gada festivāla norisi, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šonedēļ neformālā gaisotnē tikās ar festivāla saimnieci Laimu Vaikuli un producenti Elitu Mīlgrāvi.

Kā vēsta festivāla organizatori, Valsts prezidents pateicās Vaikulei personīgi un festivāla organizatoriem kopumā par sniegto lielisko iespēju klausītājiem klātienē baudīt operdīvu Kristīnes Opolais un Hiblas Gerzmavas uzstāšanos un atsaucās uz Laimas Vaikules ielūgumu apmeklēt festivāla atklāšanas vakaru 20. jūlijā.

Vienlaikus viņš atzinīgi novērtēja festivāla noslēguma vakara programmu, kurā liela uzmanība būs veltīta leģendāriem un populāriem Gruzijas mūziķiem.

Vaikule uzsvēra, ka šis festivāls ir lieliska iespēja pasauli iepazīstināt ar Latvijas talantiem. Tādēļ katru vakaru festivāla programmā iekļauti arī daudzi Latvijas mākslinieki – Intars Busulis, Jānis Stībelis, Aminata, Aija Andrejeva, Samanta Tīna un daudzi citi, kuru uzstāšanos, kā norāda pasākuma rīkotāji, varēs vērot vairāk nekā 100 miljonu skatītāju auditorija visā pasaulē.

Šogad četru koncertvakaru programmā no 20. līdz 23. jūlijam būs dzirdami vairāk nekā 55 izpildītāji no dažādām valstīm.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!