Foto: Privātais arhīvs
Viss liecina par to, ka populāri latvieši cītīgi sākuši piestrādāt pie demogrāfiskās situācijas uzlabošanas – netrūkst atpazīstamu cilvēku, kuriem nesen piedzimis dēls vai meitiņa, bet citiem pavisam drīz ir gaidāms ģimenes pieaugums. "Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz to, cik daudz mazulīšu slaveniem latviešiem pēdējos mēnešos piedzimis un cik ir tādu, kas gatavojas kļūt par vecākiem.

Pasaulē nācis Lauras Railas dēliņš Lūkass

Foto: Privātais arhīvs/Raimonds Birkenfelds

Aizvadītās nedēļas izskaņā par mammu kļuvusi latviešu dziedātāja Laura Raila – viņa laidusi pasaulē dēliņu, kuram dots vārds Lūkass.

Lasīt vairāk

Jāņa Timmas ģimenē pasaulē nācis dēliņš Kristians

Foto: Privātais arhīvs

Skaistus jaunumus paziņojis latviešu basketbolists Jānis Timma un viņa sieva Sana – ģimenē pasaulē nācis dēliņš, kuram jaunie vecāki devuši vārdiņu Kristians.

Lasīt vairāk

Māris Štrombergs Jāņu dienā kļuvis par tēti

Foto: Privātais arhīvs

Priecīgu notikumu Jāņu dienā piedzīvojis divkārtējais olimpiskais čempions BMX Māris Štrombergs – sieva Nataša viņam dāvājusi dēliņu.

Lasīt vairāk

Intars Busulis kļuvis par tēvu ceturtajam bērnam

Foto: F64

Šopavasar skaisti jaunumi latviešu dziedātāja Intara Busuļa ģimenē – aizvadītajā nedēļā viņa sieva Inga laidusi pasaulē abu kopīgo dēliņu.

Lasīt vairāk

Maija Tīruma ir pirmdzimtā gaidībās

Foto: DELFI

Skaistus jaunumus atklājusi Latvijas kamaniņu izlases menedžere un trenere Maija Tīruma – viņa ir pirmdzimtā bērniņa gaidībās.

Lasīt vairāk

Dziedātāja Dināra Rudāne ir mātes cerībās

Foto: DELFI

Priekpilnus jaunumus saviem atbalstītājiem šonedēļ pavēstījusi šovā "Izklausies redzēts" iepazītā dziedātāja Dināra Rudāne. Viņa ir mātes cerībās.

Lasīt vairāk

Saimniekšova zvaigzne Magone ir trešā bērniņa gaidībās

Foto: Publicitātes foto

Priecīgi jaunumi šovā "Saimnieks meklē sievu" savulaik iepazītajai Magonei Burkai, kura pērn rudenī Londonā mija gredzenus ar lietuvieti Žanau Šutovu. Viņu ģimenē gaidāms pieaugums.

Lasīt vairāk

Santa Pīlēna ir ceturtā bērna gaidībās

Foto: DELFI

Skaisti jaunumi bērnu modes blogerei Santai Pīlēnai un arhitektam Mārtiņam Pīlēnam – viņu ģimenē gaidāms pieaugums.

Lasīt vairāk

Titulētā cīkstone Anastasija Grigorjeva ir pirmdzimtā gaidībās

Foto: LETA

Labākā Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva uz laiku iepauzēs sportiskās gaitas. Tapis zināms, ka viņa ir bērna gaidībās.

Lasīt vairāk

Basketbolists Aigars Šķēle kļūs par tēvu

Foto: Privātais arhīvs

Trešdien, 6. jūnijā, basketbola klubs "Ventspils" pēc četru gadu pārtraukuma atkal kļuva par valsts čempioniem, un skaistus jaunumus līdz ar prieku par uzvaru atklājuši basketbolists Aigars Šķēle un viņa mīļotā sieviete Beāte Katrīna – viņi kļūs par vecākiem.

Lasīt vairāk

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!