Foto: DELFI
Estrādes mākslinieces Laimas Vaikules rīkotais festivāls "Laima. Rendezvous. Jūrmala", kas aizvadītās nedēļas izskaņā norisinājās Dzintaru koncertzālē, kļuvis par vienu no visdedzīgāk apspriestajiem šīs vasaras notikumiem pašmāju šovbiznesā, jo tajā ne tikai uzstājās īstena zvaigžņu plejāde, bet arī viesu rindās bija manāmi daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Festivālā vienkopus bija sapulcējušies tik daudz turīgu, ietekmīgu un atpazīstamu ļaužu, cik citos pasākumos redzēt gadās ļoti reti, un viņu vidū netrūka nedz spilgtu pārīšu, nedz eleganti tērptu un modīgu slavenību. "Delfi Izklaide" vēlas izcelt dažus, kuri izpelnījās pastiprinātu preses un fotogrāfu ievērību.

Miljonāres krāšņās pārvērtības

Foto: DELFI

Dzintaru koncertzālē notiekošo vasaras burziņu bieža apmeklētāja ir uzņēmēja, par miljonāri dēvētā Irēna Pulkinena, un Vaikules rīkotais festivāls nebija izņēmums – viņa starp viesiem bija manāma visus četrus vakarus.

Ja pērn Pulkinena festivālu apmeklēja sava vīra, somu uzņēmēja Esko sabiedrībā, tad šogad viņai pasākumā jau atkal blakus gozējās ilggadējais draugs, uzņēmējs Oskars Barševskis, un abi kļuva par vienu no apspriestākajiem festivāla pārīšiem.

Tāpat jāpiemin, ka Pulkinena šovasar piedzīvojusi ļoti sievišķīgas pārvērtības. Ilgu laiku bijām pieraduši viņu redzēt ar garām cirtām, bet festivāla laikā viņa no tām atbrīvojusi un nogriezusi īsu karē griezumu.

Saticības paraugs – Krištopanu klans

Foto: DELFI

Uz Jūrmalu izbaudīt Vaikules sarūpēto muzikālo pasākumu bija ieradies arī bijušais premjers Vilis Krištopans, kuram blakus mirdzēja viņa sieva Aija. Saticīgu un mīlošu attiecību paraugus nodemonstrēja arī viņa atvases.

Krištopanu ģimenes pastarīte Nikola uz festivālu līdzi bija paņēmusi savu mīļoto puisi Lauri, ar kuru savulaik iepazinās augstskolā un ir kopā jau vairākus gadus.

Tāpat arī Dzintaru koncertzālē mūziku baudīja Kaspars Krištopans un viņa laulātā draudzene, simpātiskā laika ziņu diktore Maija Rozīte-Krištopane. Abi pēdējos gados nav bieži viesi publiskos pasākumos, tāpēc ikreiz, kad viņi kaut kur parādās, tas nepaliek nepamanīts.

Šarmanta arī ar 'Timošenko bizi'

Foto: DELFI

Ja jāizceļ modīgākie un vislabāk ģērbtie festivāla viesi, būtu negodīgi nepieminēt pasākuma patronesi un rīkotāju Laimu Vaikuli, kura neskaitāmas reizes atzīta par vienu no stilīgākajām estrādes zvaigznēm.

Arī pati Laima festivāla četros vakaros kāpa uz skatuves un iepriecināja ne tikai ar muzikāliem priekšnesumiem un duetiem, bet arī krāšņiem un modīgiem tērpiem.

Savukārt īpaši lielu ievērību šogad izpelnījās Vaikules izvēlētā frizūra. Stilisti ik dienu viņai veidoja visai sarežģītu matu sakārtojumu – tā dēvēto Timošenko bizi, kas savulaik bija bijušās Ukrainas premjerministres firmas zīme. Bizes sapīšana Laimas komandai ikreiz prasīja veselu stundu darba.

Šlesers un viņa mazā princese

Foto: DELFI

Cītīgi visus četrus festivāla vakarus uz Dzintaru koncertzāli ceļu mēroja arī bijušais politiķis Ainārs Šlesers. Tiesa, viņa sieva Inese šoreiz gan nebija manāma viesu rindās.

Šleseram kompāniju festivālā sastādīja viņa atvases, un starp viesiem tika manīts gan viņa vecākais dēls Edvards, gan pirmdzimtā brāļi Ričards un Gerhards Daniels.

Savukārt pats Šlesers koncertus baudīja mazas, apburošas dāmas kompānijā – viņš līdzi bija paņēmis savu meitiņu Elizabeti, kura pasaulē nāca 2013. gada pavasarī.

Zvaigžņu spozme un modīgākie viesi

Foto: DELFI

Starp festivāla viesiem visu četru vakaru laikā netrūka arī citu sabiedrībā zināmu cilvēku, no kuriem daudzi šo smalko pasākumu izmantoja ne tikai mūzikas baudīšanai, bet arī savas stila izjūtas demonstrēšanai.

Piedāvājam aplūkot dažus spilgtākos pasākuma viesus, kā arī modīgākos festivāla māksliniekus, kas pārsteidza ar savu gaumes izjūtu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!