Foto: Privātais arhīvs/DELFI

Aizgājušajās brīvdienās dūres izvicinājuši divi populārākie Latvijas "drag queen" – pašmāju šovbiznesa aprindu kolorītais personāžs Rojs Rodžers un slavenību frizieris un grima mākslinieks Dāvis Ķimenis, kurš pazīstams ar skatuves vārdu Amuna Davis.

Rojs savu "Instagram" foto blogu, kurā viņš sapulcējis vairāk nekā 19 tūkstošus sekotāju un līdz šim ļoti aktīvi dokumentēja savas gaitas, brīvdienās deaktivizējis. Tikmēr Dāvis savos "Instagram" īsajos video stāstiņos nācis klajā ar paziņojumu, ka nedēļas nogalē esot izcēlies kautiņš.

Incidents noticis geju iecienītajā "Top" klubiņā Rīgā. Kā skaidrojis Dāvis, esot izplatījušās dažādas versijas par notikušo, tādēļ viņš nolēmis izklāstīt patieso notikumu gaitu.

Gan Rojam, gan Dāvim ir katram sava "drag queen" deju grupa, kas sniedz izklaidējošus šovus, un starp dalībniecēm jau labu laiku valda nesaskaņas, jo, kā atklājis Ķimenis, Rojs jau vairākus mēnešus savos šovos naktsklubā publiski apsaukājot Amunu un viņas kolēģes.

"Kāpēc mēs iedevām Rojam pa seju? Jo viņš to bija pelnījis!" savus sekotājus uzrunājis Dāvis, kura publiskotajos video piedalījusies arī atklātā transpersona Stefa un Jānis jeb "drag queen" Kalipso.

Trijotnei jau labu laiku nākoties paciest Roja apvainojumus. Īpaši sāpīgas esot piezīmes par Dāvja un viņa draugu lieko svaru. Visi kā viens arī atzinuši – viņi jau vairākas reizes lūguši Rodžeram pārstāt apsaukāties, bet viņš turpinājis dziedāt veco dziesmu.

Brīvdienās emocijas bijušas tik sakāpinātas, ka Dāvis Amunas tēlā devies pie Rodžera, ielējis viņam sejā ūdeni un iesitis pļauku. Starp abiem puišiem izcēlies kautiņš, kurā palīgā draugam steigušas arī Stefa un Kalipso. Dāvis, kurš tovakar bija ģērbies gaišā kleitā, strīda karstumā arī paslīdējis un savainojies ar stikliem.

Izklāstījis visas detaļas, Dāvis arī piebildis – Rodžers pēc izplūkšanās esot turpinājis atpūsties klubā. Arī viņš kopā ar Stefu un Kalipso turpinājis ballēties tajā pašā bārā.

"Viņš tika brīdināts vairākas reizes, vairākus mēnešus, un viņam neaizgāja, un viņš dabūja pa seju, un viņš dabūs vēl, ja viņš par mums di**īs," piebildis Dāvis jeb Amuna.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!