Visu mīlētāju svētkos 14. februārī pirmizrādi piedzīvos režisora Andreja Ēķa veidotās atklātās komēdijas "Klases salidojums" turpinājums "Klases salidojums 2", kurā skatītājus gaida jauni piedzīvojumi un atkalsatikšanās ar jau iemīļotajiem varoņiem.

Portāls "Delfi" sadarbībā ar filmas radošo komandu komēdijas gaidās aizvadītajā nedēļā piedāvāja noskatīties filmas treileri – ekskluzīvu video no trakā piedzīvojuma turpinājuma. Savukārt šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam sniedzam raibu foto izlasi no filmas uzņemšanas.

Jau vēstīts, ka "Klases salidojuma" otrā daļa vēsta par filmas pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri, ko atveido Imants Strads. Viņu dzīve ir brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Guntars, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Tiesa, viss nebūt neiet tik gludi, kā plānots – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka sieva viņu ir krāpusi. Visam tam pa vidu draugiem ir gan jādodas uz bērēm, gan jāsarīko Toma vecpuišu balle, gan arī jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos.

Filmas producents ir Kristians Alhimionoks, filmu izplata "Labs Kino". "Klases salidojums 2" no 14. februāra būs skatāms kinoteātros visā Latvijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!