Foto: Privātais arhīvs

Tīkla mārketinga biznesmene un influencere Katrīne Sauliete, kura savu dzīvi izrāda 360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā", piedzīvojusi nelāgus mirkļus – meita internetā tērē parāk daudz naudas.

Kortnija, kura šobrīd mācās 2. klasē, ne tikai iekavējusi attālinātās mācības – kavē tiešsaistes stundas un sakrājusi pamatīgus “mīnusus” par laikus nenodotiem darbiem –, bet arī krietni patukšojusi Katrīnes maciņu.

Meita nejauši notērējusi 200 eiro par interneta spēlītēm, un mātei tas nav pa prātam. Kortnija saņēmusi rājienu TV kameru priekšā.

"Mēs liksim telefonam limitus internetam. Pārāk daudz tas limits tev ir! Es likšu visām interneta spēlītēm, jo pirmkārt, tu viņas spēlē visu laiku un, otrkārt, tu man pagājušajā nedēļā 200 eiro novilki nost ar spēlītēm. Tu ne tikai tērē naudu uz tām spēlītēm, bet arī kavē skolu," ar meitu striktas pārrunas veic Katrīne.

Influencere pamanījusi, ka aizdomīgi bieži pēdējā laikā sākuši nākt paziņojumi no bankas par "iTunes" veiktiem maksājumiem. Katrīne zina, ka pati abonējusi gan mūziku, gan iegādājusies papildus vietu failu izvietošanai un aplikāciju bilžu apstrādei, taču rēķini sākuši nākt pārāk bieži. Punktu pielicis brīdis, kad Katrīne vienā dienā saņēmusi pat četrus šādus maksājuma paziņojumus, kas rosinājis arī veikt detalizētāku situācijas noskaidrošanu. "Saprotiet, īstenībā tā ir šausmīgi milzīga problēma – bērni un spēlītes," pauž Sauliete.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!