Foto: Publicitātes foto
Vēdiskā filosofa Uģa Kuģa ģimenes modelis jau šobrīd raisījis plašas diskusijas sabiedrībā – gan fakts, ka abi ar sievu nakšņo atsevišķās istabās un vīrs sievu kailu tā arī nekad nav redzējis, gan netradicionālais pienākumu sadalījums ģimenē un nu arī attiecības ar naudu.

Realitātes šova "Mīla burbulī" jaunākajā sērijā vēdu pārzinātājs atklāj, ka sievu Lindu no finanšu tēmām sargā, lai viņa var rūpēties par ģimenes pavardu un abu kopīgo atvasi Tamalu. Sieva pat nezinot, cik lieli ir komunālie maksājumi.!

"Ko nozīmē maksāt rēķinus? Es nezinu. Es tolaik dzīvoju pie vecākiem un viņi maksāja rēķinus, tāpēc es reāli nezinu, ko nozīmē maksāt rēķinus. Savā dzīvē es neesmu viena nekur atsevišķi dzīvojusi, tāpēc man tā lieta ir sveša," skaidro Uģa Kuģa sieva Linda.

Tiesa, tas nenozīmē, ka Lindas konts ir tukšs – Uģis rūpējas arī par to, lai sievai būtu drošības sajūta un viņa varētu nopirkt to, ko vēlas. Linda atklāj, ka naudu visbiežāk tērējot apģērbam un kosmētikai, kamēr visi rēķini ir vīra pārziņā.

"Visi telefona rēķini, visi rēķini, kredīti ir uz mani. Viņai nekāds rēķins vispār nav. Arī kredīti nekādi viņai nav. Viss ir uz mani – esmu priecīgs, laimīgs rēķinu maksātājs Uģis," smej vēdiskais filosofs un bilst, ka apzināti necenšoties sievietei uzgrūst vēl papildus stresu, jo viņai jau tā esot gana rūpju.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!