Foto: Privātais arhīvs
Viena no pagājušajā nedēļā apspriestākajām šovbiznesa ziņām bija Kaspara Kambalas un viņa mīļotās sievietes Olgas kāzas, kuras pāris bija lēmis līdz pat zīmīgajam notikumam rūpīgi slēpt no sabiedrības.

Turklāt ļaudis mēļoja ne tikai par pašu laulību faktu, bet arī pārīša kāzu tērpa izvēli – viņi bija lēmuši gredzenus mīt, tērpti saskaņoti baltos toņos. Ja Olga priekšroku bija devusi nevis kuplai un kruzuļotai līgavas kleitai, bet gan elegantai mini kleitiņai, tad Kaspars pie altāra devās baltā treniņtērpā, par ko pēcāk saņēma nevienu vien komentāru.

Kā "STV Pirmā!" realitātes šova "Mīla burbulī" jaunākajā sērijā pastāsta Olga, abi par kāzu tērpiem īpaši "neesot iespringuši". Tiesa, Kaspara baltais sporta tērps ticis īpaši darināts šim notikumam par godu un kādā no tērpa laikošanas reizēm savu balto kleitiņu ieraudzījusi arī Olga.

Veicot pāris uzlabojumus, daiļava tikusi pie sava tik iecienītā garuma minikleitas ar kārdinošu dekoltē. Sieviete neslēpj – apzināti izvēlas tieši šāda stila apģērbu: "Man ļoti patīk dekoltē! Es esmu uztaisījusi savu ķermeni, kāpēc man to slēpt?" uzskata Olga.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!