Foto: Privātais arhīvs
Par laulībām paziņojusi sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." otrās sezonas dalībniece Alīna.

Alīna, kura pērn šķīra, kā pati teica "bezjēdzīgo laulību", atkal izgājusi pie vīra, liecina viņas paustais sociālajos tīklos. Demonstrējot laulību apliecību un gredzenus, Alīna raksta, ka šī ir pati labākā diena. Viņa pati sev novēl, lai "ilgi un laimīgi!" Alīnas uzvārds nu ir Galilejeva, taču savu vīra kungu viņa nav vēlējusies parādīt saviem vairāk nekā tūkstoš sekotājiem instagramā.

Populārajā šovā "Caur ērkšķiem uz..." Alīna startēja tā otrajā sezonā 2018. gadā. Savas vaļsirdīgās uzvedības dēļ Alīna ātri vien iemantoja skatītāju simpātijas, kā arī nelabvēļus, kuriem atklātā sieviete nebija pa prātam.

Pēc šova Alīna par savu dzīvi vēstīja sociālajos tīklos, publiskojot savu dzīvi kā vientuļajai māmiņai ar diviem bērniem. 2020. gada jūlijā Alīna "Instagram" vietnē vēstīja, ka ir izšķīrusies no vīra. "Beidzot! Es izšķīros! Pēc pieciem gadiem bezjēdzīgā laulībā es esmu brīva. Tā ir kolosāla sajūta," vēsta Alīna, kurai pēc šova izdevies normalizēt savu dzīvi.

Iepriekš Alīna bija atkarīga no azartspēlēm, nesmādēja arī uzdzīvi un narkotikas. Alīna dzīvoja pastāvīgā naudas trūkumā, viņas mantas regulāri atradās lombardu plauktos.

Nu kolorītā Alīna vairs nebūs vientuļā māmiņa – viņa vēlreiz izgājusi pie vīra.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!