Foto: Privātais arhīvs
Neveiklu brīdi jaunā pašmāju šova "Vakariņš ar savējiem" piedzīvojusi dziedātāja Adriana Miglāne un topošā māmiņa Liena, kura saskaņā ar šova noteikumiem uzņem viesos trīs sabiedrībā zināmas personības, tostarp Miglāni.

Izrādās, abas dāmas tikai dažas dienas atpakaļ sastrīdējušās Instagram platformā, kā rezultātā Adriana Lienu nobloķējusi.

Interesanti, ka minot, kādas slavenības varētu ciemos atnākt, Liene teikusi, ka Adrianu Miglāni gan negribētu. Un vajag arī tā sagadīties, ka durvīs parādās tieši šī dāma!

Adrianai par šo sakritību, protams, nav bijis ne jausmas, un brīdī, kad Liena ceļ šo faktu gaismā, dziedātājai nākas taisnoties un skaidrot, pēc kādiem principiem sekotājiem tiek liegta pieeja viņas soctīklu kontu saturam: "Es katru dienu tīklos saņemu vismaz simts vēstules, tāda ir mana ikdiena. Un katram no viņiem ir savs viedoklis par mani, katrs stāsta, kas man būtu jādara... Tā ir mana dzīve, mans instagrams, un man nav jāuzņem negācijas," saka dziedātāja.

Viņa turpina: "Kad man raksta neīsts profils – par maz sekotāju vai kā citādi, tad es arī nobloķēju. Zinu, ka man tiek sūtīti virsū dažādi cilvēki, tāpēc es vienkārši uzreiz bloķēju. Tīri tā, lai pasargātu sevi un savus mīļos. Tas nav personiski, es pat pārāk neiedziļinos vēstuļu saturā – ja sajūtu no sūtītāja kaut kādu negativitāti, nobloķēju un viss. Šī ir mana privātā telpa un man nav jāsaņem kakucīši – ja tev nav ko teikt, nesaki," uzskata jauniete, kura ir pretrunīgi vērtēta, jo regulāri iekuļas kādos skandāliņos saistībā ar neprofesionālu "influencēšanu". Miglāne bija arī pirmā ietekmele, kurai Patērētāju tiesību aizsardzības centrs piemēroja 1500 eiro sodu par negodprātīgu darbību sociālajos tīklos.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!