Fоtо: Publicitātes foto
Tūlīt pēc atgriešanās Latvijā brazīlietis Felipe Gabriels dzīvojis "uz koferiem" un mitinājies draugu dzīvoklī, taču nu fanus pārsteidzis ar lieliskām ziņām – viņam izdevies atrast savu ideālo mājvietu.

Un ne jau nu šāda tādu, bet šikus apartamentus klusajā centrā ar plašu jumta terasi. Neslēpdams prieku, puisis izrāda lepno dzīves vietu arī raidījuma "Slavenības. Bez filtra" skatītājiem, gara acīm jau iztēlojoties, kādas šašliku ballītes te tiks rīkotas vasarā. Dzīvokļa izīrētājs gan brīdinājis, ka pārāk trokšņot te nav atļauts, bet "nu mazliet gan jau ka varēs".

Ja interesē, cik tad tāds prieks maksā, tas nav noslēpums – 1500 eiro mēnesī, ieskaitot komunālos maksājumus. Tiesa, papildus vēl nākšoties piemaksāt par elektrību, internetu, televīziju, tāpēc Felipe lēš, ka summa noteikti būs vēl lielāka. Īres izdevumi tikšot dalīti uz pusēm ar kādu draugu no Brazīlijas, kurš pats vai viņa draugi te uzturēsies periodiski, kad apciemos Latviju. Bet vispār brazīlietim sirds ir plaša – savā laimes sajūtā viņš labprāt vēlas dalīties ar draugiem, kuri nu laipni aicināti ciemos.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !