Foto: Privātais arhīvs
Populārā influencere no Dižstendes Terēze Kalmane savus fanus priecē ar savu jaunāko singlu – klajā nākusi lipīga popdziesma "Wannabe". Noklausies!

Par savu jaunāko veikumu Terēze saka: "Tā ir dinamiska un lipīga dziesma, kura vēsta par tiekšanos pēc slavas un ar to saistītajiem izaicinājumiem. Tas ir stāsts par cilvēkiem, kuri gatavi spert drosmīgus soļus, lai tuvotos panākumiem, bieži vien zaudējot savu autentiskumu. Dziesma izceļ kontrastu starp tiem, kas patiesi strādā pie savu mērķu sasniegšanas, un tiem, kas bez oriģinalitātes atdarina citu sasniegumus. Mana dziesma vēsta arī par pašapziņu un palikšanu uzticīgam sev, pat saskaroties ar atdarināšanu un konkurenci. Tas ir atgādinājums, ka autentiskums un patiess talants vienmēr būs pamanāms," saka izskatīgā dāma.

Viņa arī uzsver, kar savu enerģisko melodiju un lipīgo piedziedājumu "Wannabe" ir dziesma, kura aicina klausītājus aptvert viņu unikālās īpašības. Tas ir atgādinājums, cik svarīgi ir, lai cilvēks būtu autentisks un nepakļautos spiedienam, kuru rada vēlme līdzināties kādam citam.

Atšķirībā no pirmā singla "Ice cold Tear", kura bija melanholiska R&B balāde, "Wannabe" ir popžanra dziesma ar lielisku ritmu, lipīgu melodiju un viegli uztveramu piedziedājumu.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!