Foto: Privātais arhīvs

Kaķene vārdā Tarda (attēlā) kļuvusi par īstu interneta slavenību, pateicoties viņas saimnieku izveidotajai mājaslapai ar fotogrāfijām un video sižetiem, kas veltīti nīgrā paskata mīlules ikdienai.

Tarda pretendē uz titulu "nīgrākais kaķis internetā", un tās gaitām iespējams sekot mājaslapā, kuru izveidojusi kaķenes saimniece Tabata.

Ideja par īpašas vietnes reģistrēšanu radās pēc tam, kad vairāki komentētāji izteica neticību kaķa fotogrāfiju autentiskumam - viņuprāt, tik dusmīgu purniņu var izveidot tikai ar programmas Photoshop palīdzību.

Lai pierādītu pretējo, tapa vairāki video ar kaķenes piedalīšanos. Īsā laikā klipiņi kļuvuši tik populāri, ka saimniece kopā ar kaķeni pat uzaicinātas apmeklēt YouTube biroju.

Par kaķenes popularitāti liecina arī cilvēku vēlme tai līdzināties, izkrāsojot seju līdzīgu Tardai un fotogrāfijas publicējot internetā.

"Mēs nezinām, kāda ir Tardas šķirne, bet viņa neizskatās līdzīga nevienam no saviem vecākiem, kas abi pieder dažādām īsspalvaino kaķu sugām," paskaidroja ar mūžīgi neapmierināto izskatu apveltītās kaķenes saimniece.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!