Fоtо: SIPA/Scanpix/LETA

Lielbritānijas karaļa Čārlza III cīņa ar vēzi un viņa veselības stāvoklis satrauc gan britus, gan karaļnamu, raksta "New York Post", atsaucoties uz "Daily Beast" korespondentu. Čārlzam pietuvināti cilvēki viņa veselības stāvokli raksturo ar vārdiem "nav labi".

"Daily Beast" korespondents ziņojis, ka, ar karaļa draugiem apspriežoties par viņa veselību, visbiežākā atbilde ir: "Nav labi..." Lai arī draugi saka, ka Čārlzs ir pozitīvi noskaņots uzveikt slimību, karaļa veselības stāvoklis esot ļoti slikts.

Līdzīgus mājienus devusi arī žurnāliste Tīna Brauna, kura izsenis raksta par karaļnamu. Nesen viņa vēstīja, ka monarha veselības stāvoklis princi Viljamu un Velsas princesi ir nostādījis "biedējoši tuvu tam, lai viņi ieņemtu troni tieši tad, kad bija plānojuši vairākus gadus audzināt savus bērnus ārpus sabiedrības redzesloka".

Vēl ziņots, ka karaļa bēru plāni ar segvārdu "Operācija Menaibridža" šobrīd tiek pārskatīti. Cirkulējot arī dokumenti, kuros aprakstītas karalienes Elizabetes bēres – kas tajās noritējis labi, bet kas būtu jāuzlabo, kad nomirst nākamais monarhs.

Lai arī visi avoti uzsver, ka bēru plāni tiek izvērtēti nemitīgi, kāds no bijušajiem darbiniekiem uzskata, ka karaļa veselības problēmas tiem piešķīrušas īpašu nozīmīgumu un steigu. Tiem esot notraukti putekļi un tie aktīvi tiekot atjaunoti. Čārlza vēža diagnozes dēļ bēru plāni šobrīd noteikti ir fokusā.

Jau vēstīts, ka februārī Bakingemas pils nāca klajā ar paziņojumu, ka karalim Čārlzam pēc palielinātas prostatas ārstēšanas atklāts vēzis. Karaļnams joprojām neatklāj, kāda veida vēzis skāris karali, bet uzsver, ka tas neesot prostatas. Mediķu pavadībā karalim notiek ārstēšanas process.

Lai arī uz kādu laiku viņš bija atlicis sabiedrisku pasākumu apmeklēšanu, Čārlzs sabiedrībā parādījās, kad apmeklēja Lieldienu dievkalpojumu.

Čārlzs III šobrīd ir 75 gadus vecs.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !