Foto: Privātais arhīvs
Cementa, superlīmes un izolācijas materiālu injekcijas, locekļu pagarināšana, ribu amputācija, milzu silikona implanti - ar to nebūt neaprobežojas dīvaino paņēmienu arsenāls, kuru liek lietā tie, kas vēlas iegūt, viņuprāt, ideālu izskatu. Šos cilvēkus nebaida iespēja iedzīvoties nopietnās komplikācijās, nokļūt reanimācijā un pat nomirt, nemaz nerunājot par sāpēm un neērtībām, kurus šie uzlabojumi sagādā ikdienas dzīvē.

Lielākās mākslīgās krūtis Eiropā

Foto: Privātais arhīvs

Par kuplām krūtīm sapņo vairākums sieviešu un vīriešu. Bešainas kundze jeb, īstajā vārdā, Maira Hilza, šo sapni īstenojusi līdz absurdam līmenim, ar plastikas ķirurgu un silikona implantu palīdzību palielinot krūšu izmēru no B līdz Z.

Pati Maira ir pārliecināta, ka pēc operācijas kļuvusi ļoti pievilcīga un seksīga. Turklāt viņa neplāno apstāties pie sasniegtā un vēlas iegūt vēl lielākas krūtis.

Tai pašā laikā 28 gadus vecā vāciete cieš no pastāvīgām muguras sāpēm, pret kurām cīnīties nepalīdz pat īpaša vingrošanas programma, kas domāta muguras muskuļu nostiprināšanai.

Tāpat jaunā sieviete jau sen var gulēt tikai uz sāniem vai muguras, bet apģērba iegāde sagādā arvien lielākas grūtības.

Lielākās mākslīgās krūtis Amerikā

Foto: Privātais arhīvs

Rekordiste krūšu palielināšanas operāciju ziņā šobrīd ir 30 gadus vecā Brazīlijas iedzīvotāja Šeila Heršija - mājsaimniece kopumā pārcietusi deviņas plastiskās operācijas.

Tikai 1,6 metrus garās Šeilas krūšu apmērs ir 38KKK. Agrāk viņa dzīvoja ASV, kur pastāv noteikti ierobežojumi maksimāli pieļaujamajiem krūšu implantiem, un tieši tāpēc sieviete izvēlējusies pārcelties uz Brazīliju, kur šādu ierobežojumu nav.

Arī Šeila cieta no plastisko operāciju komplikācijām - ārsti, pie kuriem viņa vērsās pēc palīdzības, atklāja stafilokoka infekciju, tāpēc abus implantus nācās izņemt.

Tagad brazīlietei ir pieticīgas pirmā izmēra krūtis, tomēr āda ir tā izstaipīta, ka izskatās neestētiski. Savukārt Šeilas vārds joprojām atrodas goda vietā Ginesa rekordu grāmatā kā lielāko jebkad ievietoto implantu kādreizējai īpašniecei.

Lielākās mākslīgās krūtis Krievijā

Foto: Privātais arhīvs

Trīsdesmit vienu gadu vecā sabiedrības dāma Irēna Ferrari (īstajā vārdā - Irina Macino) ir veikusi divas krūšu palielināšanas operācijas. Precīzu krūšu izmēru jaunā sieviete nosaukt nespēj - tas esot robežās no 7(G) līdz 9(I).

Ar savām krūtīm Irēna lepojas un apgalvo, ka tās palīdzējušas paaugstināt pašapziņu. Papildus mammoplastikai jauniete mainījusi arī deguna formu, viņai amputētas apakšējās ribas un palielinātas lūpas. Ferrari tāpat ievietoti dibena implanti.

Krievu daiļavas ķermeni turklāt grezno 21 pīrsings visdažādākajās vietās. Attiecībā uz krūtīm viņa izteikusies, ka viņu nebaida spēcīgās muguras sāpes un neērtās gulēšanas pozas - viņai ķermeņa pārveidošana sagādā lielu gandarījumu.

Sieviete tomēr piedzīvojusi pat nepatīkamākus sarežģījumus - lidojuma laikā uz ASV plīsa viena implanta apvalks. Tas ne tikai izbiedēja plastiskās ķirurģijas fani, bet arī pamudināja ievietot vēl lielākas krūšu protēzes.

Kā tikt pie ideāliem gurniem

Foto: Privātais arhīvs

Trīsdesmit gadus vecā amerikāniete Venitija Vondera iztērēja vairāk nekā 15 000 ASV dolāru gurnu un dibena implantiem, kopumā veicot aptuveni 100 nelegālas injekcijas.

Pēc pārciestajām procedūrām divu bērnu māmiņa, kura pēc profesijas ir dejotāja, ne tikai izveidojās milzīga pēcpuse, bet arī attīstījās nopietna infekcija, un, kā viņa pati izteikusies, dibens kļuvis kustīgs kā želeja.

Lai novērstu savas vieglprātības sekas, Venitijai nācās papildus ārstnieciskajām procedūrām ievietot silikona implantus. Tagad viņai gribētos mazāku dibenu, tomēr sieviete ir laimīga, ka palikusi dzīva.

Savā pieredzē Venitija vēlas dalīties ar citām sievietēm - lai brīdinātu par kosmētisko pakalpojumu melnā tirgus briesmām, viņa piedalījusies vairākos televīzijas raidījumos un uzrakstījusi grāmatu Shot Girls, kur atklājusi patiesību par nelicenzētu procedūru riskiem.

Maiami tiesā transvestītu - viltus ārstu

Foto: Privātais arhīvs

Viena no skaļāk izskanējušajām lietām par neprofesionāļu darbības šausminošajām sekām ir Onīla Rona Morisa tiesas prāva. Viltus ārsts nelegālā klīnikā ilgāku laiku iedzīvojies no meiteņu vēlmes izskatīties pievilcīgākām.

Pagājušajā gadā Morisu iesūdzēja par nelegālu dibena formas palielināšanas operāciju, pēc kuras viņa paciente saslima ar pneimoniju un smagu infekciju.

Interesanti, ka pirms vairākiem gadiem "kaktu dakteris" - transvestīts savu brīnumlīdzekli izmēģināja pats savai pēcpusei un tieši pēc tam arī ķērās pie neatļautu injekciju veikšanas.

Foto - Morisa upuris dejotāja Klaudija Aderotimi

Izkropļoti kauli skaistuma vietā

Foto: Privātais arhīvs

Vēl viens nelegālā darboņa Morisa upuris ir 48 gadus vecā Radži Narinesina - sieviete vērsās viņa Maiami klīnikā, lai pēc iespējas lētāk izmainītu žokļa kaula formu.

Laikā no 2006. līdz 2008. gadam viltus ārsts veica sievietei vairākas injekcijas un implantācijas - ne tikai sejā, bet arī krūtīs un dibenā, kā pildvielu izmantojot to pašu līdzekli, kura sastāvā ietilpa superlīme, izolācijas materiāls un cements.

Šobrīd pacientei tiek veiktas vairākas plastiskās operācijas, lai likvidētu šādas iejaukšanās sekas.

Lielākās lūpas pasaulē

Foto: Privātais arhīvs

Divdesmit trīs gadus vecā Sanktpēterburgas iedzīvotāja Kristīna Reja pagājušajā gadā iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā lielāko mākslīgo lūpu īpašniece pasaulē. Meitenei kopumā veiktas vairāk nekā 100 injekcijas, kas izmaksājušas 6000 ASV dolāru.

Rekordiste uzskata, ka šādi izskatās daudz pievilcīgāka. Kristīna baidās tikai no tā, ka "uzpumpētās" lūpas varētu pārplīst, tāpēc uzturā nelieto neko karstu.

Māksliniece, kura ieguva atpazīstamību, pateicoties dalībai televīzijas projektā Дом-2, turpina uzlabot citas ķermeņa daļas. Īpaši iezīmīgi, ka meitene tikusi pie "elfa ausīm", šķeltas mēles un liela skaita pīrsingu.

"Vēlēšanās izmainīt ķermeni man raksturīga jau kopš bērnības. Jau četru gadu vecumā apzinājos, ka mana āriene ne īpaši labi atbilst iekšējai pasaulei, un jau tad es stingri nolēmu: tiklīdz izaugšu, to tūlīt sākšu labot," atzinusi lielāko lūpu un elfa ausu īpašniece.

Tievākais viduklis pasaulē

Foto: Privātais arhīvs

Keitija Džanga iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā kā sieviete ar tievāko vidukli pasaulē. Keitijai ļoti patīk korsetes - tās viņa valkā vairāk nekā pusi savas dzīves. Divdesmit astoņu gadu vecumā dzemdējusi divus bērnus, viņa sāka valkāt korsetes ikdienā.

Šobrīd sievietei ir 68 gadi, un viņa joprojām nav atteikusies no korsetēm, novelkot eksotisko apģērba gabalu tikai uz 30 minūtēm dienā.

Rekordtievā vidukļa apkārtmērs ir tikai 38,1 centimetrs. Miniatūrā auguma dēļ Keitijai nākas šūt apģērbu pēc pasūtījuma vai arī pašai. Sievietes garderobē ir arī vairāk nekā simt dažādu korsešu, turklāt pat peldkostīmi atgādina viņas iecienītāko apģērbu.

Lauž kaulus, lai pagarinātu augumu

Foto: Privātais arhīvs

Ņūdžersijas iedzīvotājs Akašs Šakla iztērējis 85 000 dolārus operācijai, kuras mērķis ir pagarināt locekļus. Veicot visus procedūras posmus, pacientam izdevies pagarināt augumu par 15 centimetriem.

Jāatzīmē, ka locekļu pagarināšana ir ļoti sāpīga procedūra, kuras laikā tiek salauzti kāju kauli. Atlabšanas process tāpat ir ne mazāk sarežģīts, kā pati operācija.

Dzīvā lelle no Odesas

Foto: Privātais arhīvs

Lai līdzinātos lellei Bārbijai, Odesas iedzīvotāja Valērija Lukjanova šķīrās no vairākām ribām, palielināja krūtis un pielaboja sejas vaibstus. Kopumā šie uzlabojumi Valērijai izmaksājuši vairāk nekā 800 000 dolārus.

Par spīti acīm redzamajām izmaiņām ārējā veidolā, meitene spītīgi apgalvo, ka nekad nav izmantojusi plastisko ķirurgu pakalpojumus. Turklāt viņa atbalsta veselīgu dzīvesveidu un vada seminārus par astrālajiem ceļojumiem.

Ukrainas Bārbija ir precējusies, tomēr tas viņai nav traucējis kļūt slavenai kā Krievijā un Ukrainā pazīstamākajai anime stila sekotājai.

Galvenā Amerikas Bārbija

Foto: Privātais arhīvs

Par Amerikas galveno Bārbiju atzīta modele Dakota Rouza, kura tāpat var lepoties ar lellei līdzīgu izskatu. Dakota ir interneta zvaigzne ne tikai Savienotajās Valstīs, bet arī Āzijā, kur daudzi aizraujas ar anime stilu.

Pati Dakota savu lellīgo izskatu skaidro ar prasmīgu kosmētikas lietošanu un diētas ievērošanu. Arī viņa konsekventi noliedz jebkādu plastiskās ķirurģijas palīdzību.

Dakota Rouza kļuvusi ļoti veiksmīga savā šaurajā šovbiznesa nišā, un daudzi amerikāņu un Āzijas televīzijas šovi gatavi maksāt ievērojamus honorārus par dzīvās Bārbijas piedalīšanos to raidījumos.

Vīrietis sader un tiek pie krūtīm

Foto: Privātais arhīvs

Amerikānis Braiens Zembiks saderējis ar draugiem, ka ievietos krūšu implantus, un savu solījumu turējis.

Pārsteidzoši ir arī tas, ka vīrietis ne tikai nodzīvojis veselu gadu ar krūšu implantiem, bet paziņojis, ka no tiem nešķirsies pēc derību termiņa beigām un naudas saņemšanas. Kā atzīst Braiens, tieši silikona krūtis viņam palīdz kļūt pievilcīgākam daiļā dzimuma acīs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!