Pirms divām nedēļām par lokāla mēroga interneta sensāciju kļuvušais video par netīro bļodiņu ietekmējis ne tikai galvenā varoņa Riharda dzīvi, bet arī viņa neparasti savaldīgā kaimiņa Oskara Cinīša (attēlā pa kreisi) ikdienu.

Populārais video, kas Latvijā aizsāka īstu "huļi" māniju, internetā publicēts bez Oskara ziņas - abu puišu saķeršanos paslepus nofilmējis kāds puisis, kurš pēc tam izlēmis to ievietot YouTube. Oskars par savu negribēto popularitāti uzzinājis tikai nākamās dienas pēcpusdienā, kad video bija pārpublicēts gandrīz visos medijos.

"Pēkšņi pret savu gribu nokļuvu uzmanības centrā, tāpēc nepatīk, ka skolā un uz ielas mani atpazīst," Oskars sūdzējies analītiskajam žurnālam Ir, kas stāstu par netīro bļodiņu aizmirst nespēj.

Izrādās, Oskars pat saskāries ar gadījumiem, kad kāds vēlas ar viņu nofotografēties vai paslavēt par savaldību.

To, ka pēc video nokļūšanas globālajā tīmeklī, tas kļuvis par sensāciju un radās vesela sekotāju kustība, kas drukāja krekliņus, taisīja video parodijas un citādi apspēlēja "huļi" tēmu, Oskaram nav skaidrs.

"Es nesaprotu, kas tur ko redzēt. Truls video," uzskata Oskars, kuram jau tēvs bērnībā iemācījis, ka visu var izrunāt un spēku pielietot nav nepieciešams.

Viņš arī paskaidrojis, kas īsti noticis ar nu jau par leģendu kļuvušo netīro bļodiņu - viņš to izmantojis divas reizes, bet pēc otrās lietošanas nav paguvis to nomazgāt.

"Mēs arī iepriekš ņēmām viens otra pārtiku un traukus. Jā, toreiz neizmazgāju pēc brokastu pārslām, kas mēdz pieķept," nāciju satraucošās detaļas žurnālam Ir atklājis Oskars.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !