Foto: F64
No 21. līdz 25. septembrim Latvijas Nacionālajā dabas muzejā norisināsies izstāde "Veselības augi un garšaugi 2022", kurā varēs iepazīt ārstniecības augu, garšaugu un arī dažādu netradicionālo dārzeņu daudzveidību.

Rudenī, kad īpaši svarīga kļūst imunitātes stiprināšana, izstādē varēsi saņemt konsultācijas par garšaugu, veselības augu un netradicionālu dārzeņu audzēšanu un uzzināt par to plašajām lietošanas iespējām.

Izstādē piedalīsies Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba "Tomāts" biedri: Sarma Žarčinska, Niāra Trone, Rita Armulika, Maija Čerjaka, Darja Jureviča un Ludmila Kodzasova, kā arī speciālisti no Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām. Dalībnieki sola bagātīgu eksponātu daudzveidību: iekštelpās un dārzā audzējami veselības augi un garšaugi, smiltsērkšķi, paprika, čili, baklažāni un mazāk zināmi eksotiski dārza augi.

Izstādes laikā varēs iegādāties augu sēklas un stādus, tāpēc jo īpaši aicināti dārzkopji, kas meklē jaunus dārzeņu veidus un šķirnes. Izstādes atklāšana notiks trešdien, 21. septembrī, pulksten 12 Latvijas Nacionālā dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

Izstādes darba laiks:

  • Trešdien no pulksten 10 līdz 17
  • Ceturtdien no pulksten 10 līdz 19
  • Piektdien no pulksten 10 līdz 17
  • Sestdien no pulksten 10 līdz 17
  • Svētdien no pulksten 10 līdz 17
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!