Foto: Shutterstock

Ja ir apnikuši vecie krēsli, gribas ieviest nelielas pārmaiņas interjerā, vai arī vienkārši rodas vēlme pievērsties kādai radošai nodarbei, krēslu paliktņu pārvilkšana ar jaunu audumu būs lielisks šo iegribu apvienojums. Iedvesmojies no portāla ''Apartment Therapy'' foto pamācības, un ievies jaunas krāsas vecajiem krēsliem.

Nepieciešamais krēsla pamatnes pārvilkšanai:

  • Audums
  • Mīksts vatelīns
  • Skavotājs

Darbības secība:

Noņem krēsliem veco pamatni, atver skavas un noņem audumu. Ja vecais vatelīna polsterējums ir labi saglabājies, vari izmantot to, taču, iespējams, tas būs jānomaina pret jaunu un mīkstāku.

Sagatavo audumu. Pirms izgriez auduma gabalus, pārliecinies, ka tie ir pietiekami lieli un tie pilnībā noklās krēsla pamatni. Audumam ir jābūt tik lielam, lai to varētu pārlocīt pāri pamatnei vismaz piecu centimetru platumā. Arī polsterējumam ir jābūt tikpat lielā izmērā, kā audumam.

Apartment Therapy

Liec uz galda vienam krēslam paredzēto auduma gabalu, tad uzklāj polsterējumu un pa vidu liec pamatni. Izgriez apaļu formu, atstājot pāri audumu un polsterējumu vismaz piecus centimetrus vairāk.

Apartment Therapy

Atloki audumu ar visu polsterējumu pāri katrai malai, un pa vidu pieskavo katrā pusē.

Apartment Therapy

Sāc skavot klāt audumu no vienas puses, veidojot nelielas krokas. Centies krokas veidot vienlīdz lielas, lai audums būtu vienmērīgi piestiprināts. Audums ir jānostiepj stingrs, lai otrā pusē neveidotos krokas.

Apartment Therapy

Tādā pat veidā izveido jaunus pārvalkus arī pārējiem krēsliem.

Apartment Therapy

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!