Foto: Shutterstock
Pēdējā laikā tik aktuālais 'ombre' jeb toņu pārejas stils no gaišāka uz tumšāku vai otrādi novērojams ne tikai matu krāsošanā, bet arvien vairāk tieši interjerā. Šis efekts ir ļoti pateicīgs, lai interjerā ieviestu vairākas krāsas, turklāt lieki nesaraibinot kopskatu, jo maigā pāreja ir eleganta un ne pārāk uzkrītoša. Smelies iedvesmu no šīm fantastiskajām idejām, kur krāsu pāreja dominē aizkaros, gultas veļā, uz sienām un dažādos aksesuāros.

Aizkari noteikti ir viens no gaumīgākajiem piemēriem, kā ieviest 'ombre' efektu. Šādi var aizkaros apvienot interjerā dominējošās krāsas, iztiekot bez košiem rakstiem un ornamentiem, kas ar laiku var kļūt apnicīgi.

Arī šie aizkari ar ne tik uzkrītošu krāsu pāreju ne tikai izskatās gaumīgi, bet ir arī ļoti praktiski kaut vai tāpēc vien, ka apakšējā daļa ir tumšāka, kas vienkrāsainos gadījumos tāda kļūtu no netīrumiem.

Aizkari ar 'ombre' stila iezīmēm noteikti kalpos kā galvenais akcents telpā.


Kaut ko ļoti līdzīgu 'ombre' stilam izdevies īstenot šajā vannasistabas dušas kabīnes sienas noformējumā, kur no dažādu krāsu flīzēm panākta efektīva pāreja.

Arī mēbeles 'ombre' stilā vairs nav nekas jauns, jo kādu laiku jau modes aktualitātēs dominē šādi risinājumi, kur katra durtiņa ir nedaudz atšķirīgā tonī.

Pāri visām šīm idejām noteikti ir sienas krāsojums. Lai arī ļoti drosmīgs lēmums šādam pavērsienam, tomēr rezultāts ir gana pārliecinošs un pamanāms. Šāds sienas krāsojums vairs nav vienkāršs krāsojums, tas jau ir mākslas darbs, tāpēc neko citu pie sienas nudien vairs nevajag.

Taču ne vienmēr šādam stilam ir jābūt tik spilgtam. Arī krietni pieticīgāku krāsojumu ar 'ombre' efektu var ieviest gaumīgā stilā, nepadarot sienu tik ļoti uzkrītošu.

Ļoti interesants interjers, no kura nevar novērst uzmanību, ir ar krāsojumu ne tikai vienai detaļai, bet gan gar visām sienām un mēbelēm, tādā veidā radot perfektu saskaņotību un efektu, it kā augšējā telpas daļa būtu izbalējusi. Spilgti!

Ja tas viss šķiet par daudz un ir bažas, ka ar laiku noformējums var kļūt apnicīgs, var ieviest šo stilu, piemēram, ar gultas veļu, kas nebūs tik liela investīcija.

Šādu papildinājumu jau esošajā guļamistabā nebūs grūti ieviest, turklāt gala rezultāts ir pat ļoti gaumīgs.

Tiem, kam labpatīk šis stils, ir vērts apsvērt domu varbūt esošo interjeru papildināt ar kādu aksesuāru, piemēram, lampām.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!