Foto: Shutterstock
Gribam to mēs vai nē, bet sezona, kad ap kaklu ik dienas jāapliek silta šalle, lai neapsaldētos, ir klāt. Un tas nozīmē vienu – virsdrēbju skapis, visticamāk, pilns ar šiem siltuma elementiem, aizņemot teju visus pakaramos. Kā iespējami kompaktāk glabāt šalles, neaizņemot daudz vietas? Lūk, noderīgs priekšlikums!

Vienalga, trīs vai desmit šalles, pietiks ar vienu pakaramo, lai uz tā sakarinātu krāsainos aksesuārus. Bez pakaramā vajadzīgi vēl aizkaru gredzeni, ko šajā gadījumā savērt nevis uz stangas, bet pakaramā, lai pēc tam tie kalpotu kā āķi šaļļu uzglabāšanai. Izvēlies riņķus, kas ir pietiekami lieli diametrā, citādi būs grūti šalli ievērt.

Šalles pēc tam gredzenos var vienkārši ievērt, sasiet pušķos vai mezglā, galvenais, lai neizslīd. Vislabāk izvēlēties tādus gredzenus, kas nevis jāuzver stangā, bet ir atverami un saspiežami atkal ciet, tādējādi tos būs vieglāk savērt pakaramajā.

Video pamācība:

Ja šaļļu ir vēl vairāk un ar vienu šādu pakaramo nebūs līdzēts, iespējams, piemērotāks būs risinājums, kurā iekarina gredzenus un zem tiem vēl vairākās rindās tos piesien vai pielīmē, tādējādi rodot iespēju vienviet sakarināt vairāk šaļļu.

Arī šajā gadījumā par pamatu var izmantot pakaramo vai vienkārši pietiekami biezus zarus, vairākus gredzenus, līmlentu vai kādu dekoratīvu striķi, diegu, dziju, ar kuras palīdzību tad nostiprināt gredzenus vienu zem otra.

Vispirms ar dekoratīvo lenti viscaur aptin pakaramo. Tad ar līmlentes palīdzību piestiprini gredzenus – vispirms vienā rindā, tad apakšā, starp tiem vēl pa vienam katrā spraugā.

Video pamācība:
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!