Foto: Shutterstock
Tapešu izvēle jaunā mājvietā vai remonta darbu laikā ir svarīgs pagrieziena punkts, ar kura izvēli nevajadzētu pārsteigties. Tapetēm jārada istabā vēlamā un nepieciešamā aura, tāpēc nereti cilvēki izvēlas mierīgākus variantus, kuru esamība pie sienām nebūtu pārāk uzmācīga. Lai tevi iedrošinātu uzdrīkstēties, "Houzz" piedāvā apskatīt dažādu telpu tapetes, kurās galveno lomu ieņem ģeometriskas figūras.

Pirmkārt, svarīgi, lai tapetes neapniktu jau pirmajā nedēļā un istabā gribētos uzturēties iespējami ilgāk. Šī iemesla dēļ piedāvājam tev apskatīt dažādu krāsu un figūru tapetes, kuras izskatās gaumīgi un interesanti, taču nerada pārāk uzmācīgu skatu.

Šīs guļamistabas tapešu zīmējumi pēc skata veido nelielas eglītes, liekot akcentu uz dažādajām krāsām.

Katrā mazajā kvadrātiņā pa kvadrātiņam! Šeit rasts labs kompromiss starp interesanto un piezemēto – krāsa ir tumša, bet figūras labi izceļas uz to fona.

Bērnistabā ģeometrisku figūru tapetes ne tikai iederēsies "tieši laikā", bet arī ļaus bērnam justies daudz brīvāk un nepiespiestāk.

Ja šķiet, ka no mazām figūriņām jau "iet raibs gar acīm", tad šāda tapete ar dažādu pelēko toņu kvadrātiem un astoņstūriem ir stilīga alternatīva.

Šī tapete ir oriģināla, jo rada ilūzijas sajūtu, gluži kā uzliekot 3D brilles! Ar telpiski veidotiem ģeometriskiem elementiem ir iespēja apmānīt cilvēka aci.

Arī šajā variantā izskatās, ka pamata tapete ir baltā krāsā un uz tās noteiktā secībā virsū likti dažādu izmēru stienīši.

Nevajag baidīties arī no spilgtām krāsām ģeometrisku figūru tapetēs! Ja tās iespējams sakombinēt ar citiem spilgtiem elementiem, piemēram, uz neitrālas pelēkās krāsas, telpa izskatīsies acīm pat ļoti tīkama.

Tapete, kurā katrs ģeometriskais elements ir svarīgs!

Ja tapete sastāv no lielām ģeometriskajiem rakstiem, to iespējams līmēt tikai uz vienas sienas – kā akcentu.

Vienkāršs, taču ļoti gaumīgs variants, kā istabas interjeru papildina ģeometrisko figūru tapete.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!