Foto: Shutterstock
Mūsdienās ir dažādi veidi, kā uzfrišināt mājvietas sienas. Nereti cilvēki izvēlas zīmētu ornamentu vai dažādi gleznu un rāmīšu vietā uzlīmēt fototapeti, kas pati par sevi apvieno visus iepriekšminētos skaistumus. Lai arī tev parādītu, ka tās ļoti skaisti izskatās interjerā un aizstāj dažādu priekšmetu izvietošanu pie sienas, apkopojām vietnē "Instagram" publicētos variantus.

Pirmkārt, no fototapetēm nav jābaidās, un, ja tās pēc kāda laiciņa apnīk, pilnīgi mierīgi iespējama nomaiņa vai atgriešanās pie krāsotas sienas un standarta tapetes. Šajā variantā redzams, ka sienu krāšņo fototapete, kurā gozējas dažādi sešstūri. Krāsaini un interesanti!

A post shared by Pippa 🎀 (@pippaquigley25) on Jul 4, 2017 at 11:26pm PDT

Katram no mums ir sapņi, un uz tiem vajag tiekties! Lai nekad neaizmirstu par sev iemīļotu vietu pasaulē, vari apsvērt pilsētas vai valsts panorāmas fototapeti.

A post shared by Mervi Savolainen (@mervisavol) on Jul 27, 2017 at 1:03pm PDT

Mājā justies kā pie dabas krūts – tas ir lieliski!

Arī dažādās ainavas ir viens no populārākajiem fototapešu skatiem. Ja izvēlies istaba likt šāda tipa fototapeti, apsver, kas tevi uzrunā visvairāk – ziedošas pļavas, augsti kalni vai dzidrs ūdens.

Melnbaltas tapetes vienmēr rada savdabīgi telpas noskaņu. Ja fototapete ir viena no pirmajām izvēlē istabas interjerā, tad iespējams tai pieskaņot arī pārējās mēbeles.

A post shared by Jansma Wonen (@jansmawonen) on Jul 28, 2017 at 8:13am PDT

Mākoņi un debesis ļoti bieži pozitīvi uzlādē cilvēkus – kāpēc gan neizvēlēties kādā no mājvietas telpām tieši šādu fototapeti? Ja vēlies, uz tās iespējams arī uzrakstīt kādu iedvesmojošu citātu.

Lūk, fototapete jeb īstena optiskā ilūzija! Šāds variants ļoti labi iederētos mazās telpās, kuras nepieciešams paplašināt.

A post shared by ohpopsi (@ohpopsi) on May 31, 2017 at 3:23pm PDT

Ar fototapetes palīdzību iespējams imitēt to, kā nemaz nav, piemēram, šajā gadījumā šķiet, ka siena ir no koka dēļiem, taču patiesībā tā ir tikai krāsainā fototapete.

A post shared by Meri_Orlean (@meri_orlean) on Jul 10, 2017 at 7:49am PDT

A post shared by XT Deco (@xtdeco) on Jun 4, 2017 at 11:57pm PDT

Līdzīgs variants redzams arī šajā guļamistabā, kurā izmantota fototapete, uz kuras uzdrukāta ķieģeļu siena.

A post shared by GrafDeco (@grafdeco) on Jul 9, 2017 at 12:29pm PDT

Re – ziedoša fototapete! Puķu kompozīcijas vienmēr izskatīsies ļoti gaumīgi, un šī iemesla dēļ tev nevajadzēs vairs lauzīt galvu par citiem istabas akcentiem.

A post shared by awallo (@awallo.shop) on May 17, 2017 at 5:36am PDT

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!