Foto: Shutterstock

Vienkāršākais veids, kā atjaunot apnikušo interjeru – pārkrāsot vai atsvaidzināt sienas noformējumu. Tapetes šajā ziņā ir neaizstājamas – drukāti attēli, mākslinieciski zīmējumi, ģeometriski raksti ar optisku ilūziju un neparasti akcenti ir tikai daļa no tā, ko var panākt ar sienas tapetēm.

Ar fototapetēm var īstenot pārdrošākās idejas – istabu pārvērst par mežu, pludmales krastu vai omulīgu oāzi zem ābeļziediem. Vienu sienu nolīmējot ar fototapeti, telpa iegūs neticamas pārvērtības, kas neprasīs daudz papildu akcentu.

A photo posted by @my_infinity.xo on May 11, 2016 at 10:39pm PDT

Tapetes ar šilierējošiem rakstiem vērts izvēlēties mazu telpu iekārtošanā. Kaut nelielas sienas nolīmēšana ar šāda veida tapeti, radīs telpai dziļuma efektu.

Interesantas tapetes labi iederēsies ne tikai uz sienām – lūk, radošs piemērs, kur griesti izveidoti pavisam neierasti!

Allaž esi kārojis pēc ķieģeļu sienas viesistabā, bet šāds segums oriģināli nav saglabājies? Ne mazāk slikta alternatīva ir tapetes – izskatīties gluži kā ķieģeļi, turklāt siena būs vieglāk kopjama.

Tapešu priekšrocība noteikti ir neierobežotās variācijas ainavām, ar ko papildināt noskaņu. Ja zini, ka jūras klātbūtne nekad neapniks, vai meža ieskāvumā jutīsies omulīgi, ir vērts apsvērt ideju, sienu noklāt tieši ar šādu fototapeti.

Telpā ar vienu oriģinālu sienas tapeti neko daudz vairs nevajadzēs, jo visa uzmanība tiks koncentrēta uz sienu, tāpēc varēs iztikt bez daudziem aksesuāriem.

A photo posted by @my_infinity.xo on Mar 20, 2016 at 5:41pm PDT

Tapetes jau sen vairs nav posmos līmētas sloksnes, kas jau pa gabalu jau atpazīstamas kā tapetes. Drukātas tapetes, kas atgādina ķieģeļus, koka dēlīšus, betona segumu vai špaktelētu virsmu – tās ir tikai dažas no daudzajām variācijām, ar ko var papildināt interjeru.

Sienas tapetes ar nekonkrētiem rakstiem, piemēram, izplūdušiem krāsu plankumiem, kā tas ir šajā piemērā, vai arī mākslinieciski ornamenti tik ātri neapniks, un interjeru būs vieglāk ik pa laikam pamainīt.

A photo posted by Helpmebuild (@helpmebuild) on Jan 5, 2016 at 12:57am PST

Izvēloties tapetes, ņem vērā telpas specifiku. Ja istaba ir ar augstiem griestiem, labi izskatīsies vertikālas ainavas, bet mazām un plašām sienām izmanto šo priekšrocību un izvēlies horizontālus attēlus.

A photo posted by @myhomemypalace on Nov 19, 2015 at 1:30am PST

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!