Foto: Shutterstock
Šķiet, vannasistaba ir tik maza, ka bail pat apgriezties, kur nu vēl atrast vietu plauktiem, lai paslēptu dvieļus, matu sukas, zobu birstes un citus sīkumus, kas ik dienas nepieciešami šajā telpā? Varbūt laiks mainīt šīs stratēģiski svarīgās telpas izskatu? Ja esi gatavs remontēt vannasistabu 2018. gadā, tad ieskaties un iedvesmojies no "Houzz" lietotāju ieteikumiem un idejām.

Tumšu vannasistabu pārvērst par spilgti baltu. Baltā krāsa piešķir telpai "gaisu".

Telpai nepieciešams piešķirt ne tikai skaistu izskatu, bet arī panākt, lai tā būtu praktiski izmantojama. Pirms ķerties pie remonta, pārdomā, kurā vietā kas stāvēs, lai pēc telpas pārvērtībām nebūtu vēlme to atkal remontēt.

Pārblīvētā telpā mēs vienmēr jūtamies saspiesti, tā it kā nevarētu pakustēties ne pa labi, ne pa kreisi. Tāpēc mazajās vannasistabās nepieciešams visu lieko paslēpt un iegūt minimālisma piesitienu. Lietas, kuras varētu mētāties, ir nepieciešams paslēpt skapīšos. Konkrētajā telpā, lai panāktu vizuālu paplašinājumu, tika izvēlētas gaišas flīzes un caurspīdīga stikla dušas siena.

No neērtas šaurības līdz luksusa vannasistabai. Atjaunotajā telpā grīdas segumam izmantotas balti melnas puķes, kas šķiet rotaļīgas, taču eleganci piešķir sienu un mēbeļu mierīgie krāsu paletes toņi.

Pirms remontdarbiem telpa izskatās nomācoša, jo tajā izmantotas melnas flīzes (melns ne vienmēr nozīmē nomācošs). Kā raksta "Houzz", īpašnieki jaunajā telpā vēlējās nelielu viduslaiku piesitienu, tāpēc dizaineri pievienoja telpai bohēmisku stila paklājiņu, oriģinālu dušas aizkaru, kā arī paša pāra veidotos mākslas darbus.


  • Šeit ieskaties, kā veiksmīgi izmantot katru centimetru šaurā un mazā vannasistabā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!