Foto: PantherMedia/Scanpix

Mājoklis nav iedomājams ne tikai bez mēbelēm, bet arī bez drēbju skapja, kur salikt visus aksesuārus un apģērbus. Variācijas drēbju skapim var būt dažādākās, bet šoreiz apskatīsim piecas "Houzz" ekspertu apkopotās idejas tā izveidei mājoklī.

Katrai lietai sava vieta – to varētu teikt par attēlā zemāk redzamo skapi, kur katram apģērba gabalam un pat aksesuāriem ir paredzēts savs plauktiņš. Šādi skapī nerodas haoss. Vienā pusē ir vieta šallēm, citā var sakarināt bikses uz pakaramajiem, bet zeķes un veļa ir ieliktas mazos plauktiņos.

Plaukts apaviem. Šis apavu plaukts ir iemontēts telpā, kur atrodas skapis. Šādi netiek aizņemta vieta ar kurpju kastēm, bet visi apavi stāv gaumīgi sarindoti. Iespējams, šāda siena liks arī allaž kārtīgi pēc pasākuma nospodrināt apavus, jo neviens taču nevēlas, lai netīro apavu dēļ siena paliek netīra.

Skapis bez durvīm. Protams, šāds skapis mājoklī būs kā uz delnas, kā arī drēbes var "pievilkties" ar dažādiem ēdienu aromātiem. No otras puses – šāds skapis vienmēr mudina ievērot kārtību, salocīt drēbes un visu salikt pa plauktiņiem. Kā iesaka "Houzz" eksperti, šādu skapi labāk novietot vietā, kur tas nav redzams no gultas vai dīvāna.

Transformējams skapis. Augšā un lejā – ar mehānismu palīdzību skapi varēs transformēt. Kā norāda portāls, tad šāds mehānisms palīdz ietaupīt skapī vietu. Šādi var sajusties arī nedaudz kā veikalā, jo drēbes būs ērtāk pārskatāmas.

Atsevišķa telpa drēbēm. Ja dzīvoklī ir kāda neizmantota telpa, kādēļ to nepārvērst par vienu lielu drēbju skapi, kas būs gluži kā filmās? Gar vienu sienu novieto skapi, atsevišķu plauktu apaviem, lielu spoguli un dīvāniņu, kur apsēsties.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!