Fоtо: Shutterstock

Tie, kam mājās ir koka mēbeles vai grīdas, noteikti zina, ka tas prasa īpašas rūpes un kopšanu. Turklāt koka materiālu tīrīšanai un mazgāšanai nederēs pirmais pa rokai esošais produkts, tāpēc ņem talkā wikihow.com ieteikumu un pagatavo līdzekli, kas noderēs koka virsmu un mēbeļu tīrīšanai.

Pirmais solis ceļā uz tīrām koka virsmām ir to atbrīvošana no netīrumiem. Apstrādājamai koksnes virsmai ir jābūt sausai un tīrai. Kārtīgi noslauki visus putekļus, lietojot tīru drāniņu. Vecas koksnes virsmas attīri no lakas, krāsas un citām vielām.

Pagatavo speciālu koka virsmu tīrīšanas līdzekli, proporcijās 1:1 sajaucot linsēklu eļļu ar terpentīnu. Abus šos līdzekļus vari iegādāties saimniecības preču veikalos. Linsēklu eļļa un terpentīns ir dabiski, apkārtējai videi nekaitīgi produkti. Šis maisījums veicinās koka dabiskā mirdzuma atjaunošanu un izturību, kā arī novērsīs neapstrādāta koka izžūšanu un plaisāšanu.

Izmantojot tīru drāniņu un tīrīšanas līdzekli, apstrādā koka virsmas. Dari to rūpīgi, nežēlojot līdzekli, un tad ļauj mēbelei kārtīgi nožūt.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !