Foto: Shutterstock
Itin viegli var nomazgāt cepeškrāsns stiklu no ārpuses un arī no iekšpuses, taču ar to ne vienmēr ir līdzēts – netīrumi sakrājušies arī starp stikliem, bet tur tik viegli ar lupatiņu nepiekļūt. Vai tas nozīmē, ka šo zonu tā arī nekad neiztīrīt?

Šis nebūt nav no vieglākajiem darbiņiem, tomēr, ja cepeškrāsns durvis kļuvušas jau teju necaurredzamas, nekas cits neatliks, kā vien ķerties pie šīs metodes. Nodrošinies ar mitrajām salvetēm, metāla pakaramo un gumiju, ierosina ''Ask Anna Moseley''.

Lai tiktu klāt netīrumiem, vispirms jānoņem aizsargbarjera zem cepeškrāsns. Tieši no apakšas iespējams piekļūt pie šķirbām, kas aizved līdz netīrajiem stikliem no iekšpuses. Tā kā ar pirkstiem tik tālu neaizsniegt, ņem talkā pakaramo, atloki to, lai iegūtu garu stiepli.

Stieplei aptin mitro salveti un nostiprini to ar gumijas palīdzību, lai tā nenoslīdētu. Kad tīrīšanas rīks izveidots, pa spraugām virzi to starp stikliem un centies ar salvetes palīdzību notīrīt stiklu. Visai iespējams, salvete ik pa laikam būs jānomaina, tāpat šis process var būt visai piņķerīgs, tomēr tieši šāda pieeja ļauj notīrīt stiklu arī no iekšpuses. Kad tas izdarīts, notīri cepeškrāsns stiklu arī no iekšpuses un ārpuses, ņemot talkā tīrīšanas līdzekli, kas noņem tauku nosēdumus.

Padomus, kā efektīvi noberzt pieķepušos taukus no cepeškrāsns durvju virsmas, iepazīsti šeit.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!