Foto: Publicitātes foto

Kurš gan nezina bērnu iecienīto multfilmu par Sūkli Bobu Kvadrātbiksi un viņa zemūdens piedzīvojumiem Klusajā okeānā? Viens no raksturojošākajiem elementiem multfilmā bija ne tikai tēli, bet arī ananasu namiņš, kurā dzīvoja Sūklis Bobs. Mūsdienās multfilma tapusi par realitāti, jo Dominikānas Republikā uzbūvēta slavenā ananasu namiņa kopija, kurā var palikt pa nakti.

Nakšņošana ekskluzīvajā ananasu miteklī, kas uzbūvēts pirms diviem gadiem, nav no lētākajām, jo cena par vienu nakti ir no 3,800 ASV dolāriem, vēsta "Daily Mail".

139 kvadrātmetrus plašais miteklis ir izbūvēts divos stāvos, un tajā ir divas guļamistabas un trīs vannasistabas. Īpaši izceļams arī pašas ēkas interjers, jo tas ieturēts ar jūru raksturojošiem elementiem, piemēram, istabās dominē zilie krāsu toņi, tajās ir izvietoti peldriņķi, bet lampas izskatās pēc koraļļiem.

Mājoklī ir arī Sūkļa Boba mājdzīvnieks – gliemezis Gerijs (Gary the Snail) un īpašs televizors, kurš izskatās kā multfilmā. Kas gan būtu ananasu namiņš, ja tajā nebūtu baseins, kurā baudīt ūdens priekus!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!