Foto: Terje Ugandi/moodnekodu.delfi.ee

No mūsu kaimiņiem igauņiem var smelties lielu iedvesmas devu mājokļu iekārtošanā, un arī šoreiz kaimiņzemes portāls "Delfi MoodneKodu" nav licis vilties – kolēģi iepazīstina ar modernu skandināvu stila pērli, kas ir saņēmusi arī apbalvojumus konkursā!

Atsaucoties uz portālu "Kinnisvara24", kaimiņzemes medijs ziņo, ka šo dizaina mājokli var iegādāties savā īpašumā par 256 tūkstošiem eiro. Skaistais mājoklis atrodas Igaunijas ziemeļos esošajā Kili apkaimē. Mājas interjera dizainu veidojusi Kadi Jairiga, turklāt gaumīgais mājoklis "Kodukiri" pagājušā gadā rīkotajā konkursā ieguvis balvas kategorijā viesistaba un vannasistaba, vēsta "MoodneKodu".

Miteklis atrodas klusā un skaistā vietā, un tajā apvienoti ne tikai mūsdienīgie risinājumi, bet arī krietna tiesa lauku stila. Dizainere lielu akcentu likusi tieši uz gaišas un plašas telpas radīšanu, izmantojot gaišas krāsas un arī mēbeles gaišos toņos. Omulīgu sajūtu mājās rada kamīns, kas novietots dzīvojamā istabā, turklāt uguns liesmas tajā var redzēt ne tikai no dzīvojamās istabas puses, bet arī no virtuves.

Foto: Terje Ugandi/moodnekodu.delfi.ee

Mājas dizains ir pārdomāts līdz pat pēdējai niansei, piemēram, guļamistabas ir atdalītas no aktīvās zonas, jo virtuve un dzīvojamā istaba atrodas vienā ēkas galā, bet trīs guļamistabas ir otrā.

Vannasistabā ir īsta melnbaltā saspēle – melnas detaļas īpaši labi izceļas uz baltajām mēbelēm un gaišajām telpas sienām. Savukārt par īpaši drosmīgu risinājumu var nosaukt koka sienu gar vannu, jo tomēr parasti vannasistabā šo materiālu cilvēki neizvēlas.

Lūk, neliels foto ieskats gaišajā mājoklī:

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!