Fоtо: Edgars Blumbergs
Dzīvojot augstceltnē, paveras skats uz jumtu korēm, kā arī pilsētas kūsājošo dzīvi, un šādu skatu var lūkot arī no jaunajā projekta "Filozofu rezidence". Šoreiz ielūkojamies vienā no dzīvokļiem, kur skatam paveras Vecrīgas panorāma un Daugava.

Portāls "Delfi" jau vēstīja, ka "Filozofu rezidence" ir arhitektūras veltījums 18. gadsimta vācu filozofiem un apgaismotājiem Johanam Georgam Hāmanim un Johanam Gotfrīdam Herderam, kuri, Rīgā pavadot laiku, smēlās iedvesmu no apkārtējās vides. Kā skaidroja projekta attīstītāji, vizuāli ēkas atgādina citu uz citas saliktu grāmatu kaudzi, kurā katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofiju.

"Tava Māja" nekustamo īpašumu aģentūras "Big Bang Realty" pārstāvis Adrians Briedis iepazīstina ar vienu no dzīvokļiem, kas ir "Filozofu rezidencē". Pasteļtoņos ieturētais trīsistabu dzīvoklis atrodas ēkas 14. stāvā (kopā ir 23 stāvi), un tas, iekļaujot terasi, ir 91,9 kvadrātmetrus liels. Kā uzteic Briedis, dzīvoklī ir ozolkoka parketa grīdas, bet vannasistaba ir aprīkota ar apsildāmajām grīdām.Viss dzīvoklis ir ieturēts maigos toņos, radot omulīgu gaisotni, un arī viesistaba nav izņēmums. Telpas iekārtojumā nav nekā lieka, turklāt pat glezna ir pieskaņota interjeram, radot pārdomātu koptēlu. Kā jau visos modernajos projektos, arī šim dzīvoklim viesistaba ir apvienota ar virtuves zonu. Dzīvoklī ir divas izolētas guļamistabas, kurās arī dominē pasteļtoņi. Vienā no guļamistabām ir izvēlēti arī koši akcenti – dzelteni spilveni un atpūtas krēsls, kas telpā ienes dzīvespriecīgāku noskaņu.

Kā lielāko dzīvokļa "rozīnīti" Briedis nosauc 24 kvadrātmetrus plašo terasi, kur siltākos laikapstākļos var baudīt laisku atpūtu, lūkot saulrietu vai sagaidīt saullēktu.

Foto no dzīvokļa:

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !