Foto: Artis Veigurs
Vasaras izskaņā Jūrmalā allaž lepojas ar skaistākajiem un sakoptākajiem īpašumiem pašvaldībā. Šogad konkursa "Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums 2022" žūrija kopumā apmeklēja 18 īpašumus, kas tika vērtēti četrās grupās: individuālās dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu nami, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, kā arī uzņēmumu teritorijas.

Visiem konkursa dalībniekiem piešķirts "Pateicības raksts" par ieguldījumu kopējās pilsētvides veidošanā, taču visaugstāk novērtētajiem īpašumiem pasniegtas goda plāksnes, kas turpmāk rotās īpašumus.

Individuālo dzīvojamo māju grupā saņemts lielākais pieteikumu skaits – deviņi pieteikumi. Goda plāksne "Jūrmalas valstspilsētas skaistākais īpašums 2022" piešķirta un turpmāk rotās Svetlanas Sjarki īpašumu Zemeņu ielā, Santas Siliņas īpašumu Mazajā Dzirnavu ielā un Ineses Kokares īpašumu Palangas ielā. Dārzos ir pārdomātas detaļas teritorijas un vizuālā noformējuma plānošanā un jūtams saimnieku ieguldījums, regulāri kopjot un pilnveidojot dārzu, informē konkursa pārstāvji.

Foto: Artis Veigurs

Daudzdzīvokļu namu kategorijā konkursam bija pieteikti septiņi īpašumi. Goda plāksne piešķirta Turaidas ielas 19 kvartāla apsaimniekotājam SIA "Senču sils" un Dzintaru prospekta 36 īpašuma apsaimniekotājam SIA "Ordo Property Management". Šie īpašumi izcēlās ar pārdomātu un labiekārtotu iekšpagalma telpu un rūpīgi koptiem apstādījumiem, kuru dekorativitāte ir aktuāla un mainīga atbilstoši gadalaikam. Teritoriju apskates laikā krāšņi ziedēja rožu stādījumi, daudzgadīgās un vasaras puķes.

Uzņēmumu teritoriju grupā "Pateicības raksts" piešķirts SIA "Regumino" par tirdzniecības centra "Liedags" teritorijas uzturēšanu un kopšanu, piedaloties sakopta pilsētas koptēla veidošanā.

Pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību grupā goda plāksni saņēma Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestāde "Austras koks", kas nodrošina īpašuma uzturēšanu un teritorijas papildināšanu ar jauniem, teritorijā iederīgiem dizaina elementiem. Bērnudārza audzēkņiem tā ir lieliska iespēja un pamudinājums vairāk laika pavadīt ārtelpā, iesaistīties izzinošās aktivitātēs un radoši darboties.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!