25. un 26. novembrī notiks bezmaksas lekcijas par bioloģisko dārzeņu audzēšanu
Foto: Viesturs Radovics, DELFI

25. un 26. novembrī "Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija" (LBLA) rīko bezmaksas tiešsaistes semināru par bioloģisko dārzeņu audzēšanu, kurā varēs uzzināt ne tikai informāciju par augsnes auglību un augu seku, bet arī iegūt praktiskus padomus par dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un virzību tirgū.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā savā mājaslapā informē LBLA, mācībās "Bioloģisko dārzeņu audzēšana un virzība tirgū. Augsnes auglības un augšanas faktoru nodrošinājums biežāk audzētajiem lauka dārzeņiem" padomos un praktiskos pieredzes stāstos dalīsies Dārzkopības institūta vadošā pētniece Līga Lepse un bioloģiskā lauksaimniece, zīmola "Absolūts ēd" radītāja Ilze Lipska. Mācības notiks platformā "Zoom".

LBLA uzsver, ka mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Tās abas dienas notiks no pulksten 10 līdz pulksten 16.30. Šeit var aplūkot plašāku mācību programmu.

Lūk, kādas tēmas tiks aplūkotas:

  • augsnes īpašības dārzeņu audzēšanai;
  • augsnes auglības nodrošināšana dārzeņkopībā;
  • bioloģisko dārzeņu audzēšana un pārstrāde Jura un Ilzes Lipsku saimniecībā (zīmols "Absolūts Ēd"). Pārdošana ar sociālo tīklu starpniecību;
  • augu sekas sastādīšana;
  • augu augšanas faktori, to nodrošinājums dārzeņkopībā. Kāpostaugu audzēšanas īpatnības;
  • sakņaugu audzēšanas īpatnības;
  • augu seku analīze.


Mācībām varēs pieteikties tikai vien 20 interesenti. Kā sola mācību rīkotāji, visiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vismaz 75% lekciju, tiks izsniegts apliecinājums. Pieteikšanās ir obligāta, to var izdarīt šeit.

Tags

Dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form