Foto: Kādos Ziemassvētku dekoros izrotājušies nami Ķekavas novadā
Foto: Publicitātes foto

Lai gan Ziemassvētki jau aizvadīti, ļaudis vēl nesteidz pilnībā visus rotājumus likt kastēs līdz nākamajam gadam. Janvārim piestāv rotāties tematiskajās gaismu virtenēs un simbolos, un cilvēku radošums nepaliek nenovērtēts. "Tava Māja" piedāvā apskatīt 28 izdekorētos namus, kas pieteikti Ziemassvētku rotājumu konkursam "Uzmirdzi Ķekavas novadā 2019".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad konkursā saņemti 28 pieteikumi, no tiem lielākā daļa pārstāv individuālās dzīvojamās mājas kategoriju, informē Īpašumu pārvaldes ainavu plānotāja Lauma Muceniece.

Ziemassvētku rotājumu konkurss norit trešo gadu, tā pirmajā gadā pieteicās 15 dalībnieki, 2018. gadā 23 dalībnieki, bet 2019. gadā – jau 28 dalībnieki. Ķekavas novada pašvaldība, kas ir šī konkursa rīkotāja, ir gandarīta, ka ar katru gadu palielinās to iedzīvotāju skaits, kuri ir gatavi radoši pārsteigt un palīdzēt novadam uzmirdzēt Ziemassvētku laikā, lai priecētu ar gaismu gan sevi, gan apkārtējos.

Pieteiktie Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātie objekti vērtēti piecās kategorijās:

  • individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi;
  • daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un lodžijas;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas;
  • uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi;
  • Ziemassvētku egle.

Visi pieteiktie objekti pretendē arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai "Iedzīvotāju simpātija".

Nominācijas "Iedzīvotāju simpātija" uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā – par savu simpātiju līdz 15. janvārim iespējams nobalsot, aizpildot elektronisku anketu, kas pieejama šeit.

Janvārī pieteiktos objektus apmeklēja konkursa vērtēšanas komisija, diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika.

Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 23. janvārī Depkina muižā, Rāmavā. Kopējais balvu fonds ir 1930 eiro, naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji. Tikmēr "Iedzīvotāju simpātija" iegūs pārsteiguma balvu.

Tags

Ķekavas novads Ziemassvētki Ziemassvētku rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form