Foto: Liliju ziedēšanas vilnis Salaspils botāniskajā dārzā
Foto: Publicitātes foto

Botāniskajā dārzā Salaspilī nedēļas nogale aizritēs liliju zīmē, te līdz 10. jūlijam iespējams apskatīt graciozo liliju izstādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izstādi rīko liliju audzētāju biedrība "Lillium Balticum", savas izaudzētās lilijas eksponē Latvijas vadošie selekcionāri un audzētāji – Antra Balode, Ilona un Andris Krūmiņi, Ināra un Guntis Granti, Dāvids Hercbergs, Ingrīda Grīna, Agra Strautmane un Maruta Audare.

Vasara turpina lutināt – Nacionālā botāniskā dārza āra ekspozīcijā ne mazāk krāšni uzziedējusi arī vietējā liliju kolekcija. Zinātāji teic – līdz pat 15. jūlijam apmeklētāji varēs priecāties par liliju ziedēšanas vilni, tāpēc nenokavē šo aromātisku ziedēšanas laiku.

Vai zināji, ka Ķīnā sastopama visplašākā liliju dažādība? Arī ziedu veikalos redzamās tradicionālās, lielās, smaržīgās un baltās lilijas nāk no Ķīnas. Vairāk par lilijām var lasīt šeit.

Tags

Baudi vasaru! Lilijas Nacionālais botāniskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form