Foto: Par godu Ziemassvētkiem un gadumijai Rugāju novadā rotājas arī mājas
Foto: Publicitātes foto

Uz svētkiem rotājas ne tikai viesistabas eglītes un ielu laternu stabi, bet arī īpašumu fasādes un pat piemājas traktori! Šoreiz ielūkosimies, kā gada nogales svinību laikam savas mājvietas saposuši aktīvie Rugāju novada ļaudis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālam "Tava Māja" pastāstīja Rugāju novada pašvaldības pārstāve Agrita Luža, konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums" tiek izsludināts jau ceturto gadu ar mērķi rosināt novada iedzīvotāju interesi par vizuālo tēlu Ziemassvētku un gadumijas laikā. Tāpat konkurss organizēts, lai veicinātu iedzīvotāju, nekustamo īpašumu īpašnieku (nomnieku) vai apsaimniekotāju, uzņēmēju un iestāžu aktīvu līdzdalību svētku noformējuma veidošanā.

"Šogad dalībnieku skaits konkursā ir salīdzinoši neliels – kopumā astoņi dalībnieki, taču ir bijuši gadi, kad esam vērtējuši arī vairāk nekustamo īpašumu. Cilvēki ir atsaucīgi, radoši, un katru gadu varam redzēt arvien jaunas idejas noformētajos objektos. Mēs priecājamies, ka gada tumšajā laikā iedzīvotāji izgaismo savas mājas, pagalmus un rada prieku ne tikai paši sev, bet arī līdzcilvēkiem, kā arī garāmbraucējiem," sacīja Luža.

Konkursa dalībnieki dāvanās parasti saņem dāvanu kartes, kā arī kādu gaismekli vai lampiņu virtenes. Lielākoties tiek piešķirta arī konkursa simpātiju balvu, kas šogad tiks noskaidrota balsojumā Rugāju novada feisbuka lapā.

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form