Foto: Svētku labumi un lustes Doma laukuma Zāļu tirgū
Foto: DELFI

22. jūnijā līdz pulksten 19 rīdzinieki un pilsētas viesi gaidīti Doma laukumā, kur pēc divu gadu pārtraukuma notiek tradicionālais Zāļu tirgus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai sagatavotos Jāņu dienas svinībām, Latvijas zemnieki pircējiem Zāļu tirgū sagatavojuši bagātīgu cienastu klāstu – pašceptu maizi, sieru, medu, pīrāgus un piparkūkas, gaļu, zivis un dažādus lauku labumus. Amatnieki, savukārt, sarūpējuši pinumus, keramikas un koka izstrādājumus, adījumus un rotas. Visiem apmeklētājiem iespēja piedalīties arī dažādos konkursos.

Tirgus apmeklētājus visas dienas garumā sagaidīs arī Jāņamāte Zane Vaļicka un Jāņatēvs Artūrs Dīcis. Svētku noskaņas Vecrīgas sirdī uzburs arī plašs mākslinieku pulks. Jau no pulksten 10 Zāļu tirgus apmeklētājus priecē "Fanfara", bērnu deju kolektīvs "Teiksmiņa", tautas deju ansambļa "Teiksma" studija, bērnu vokālais ansamblis "Knīpas un knauķi', orķestris "Rīga", bērnu deju ansamblis "Dzīpariņš', tautas deju kolektīvs "Dzīpars", instrumentālais kvintets "Acumirklis", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Oglīte", senioru deju kolektīvs "Oglīte", tautas deju ansamblis "Dzirkstelīte", grupa "Iļģi", Rīgas vokālā džeza grupa "Assembly singers', jauktais koris "Laudate", deju kopa "Marmale", folkloras kopa "Kokle", Emīla Dārziņa jauktais koris, tautas deju ansamblis "Liesma" un noslēgumā muzicēs grupa "Zelta kniede".

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Doma laukums Jāņi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form