Moku kambaris, ne sapnis: rupjas kļūdas mājas būvniecībā
Foto: Shutterstock

Par savu ģimenes ligzdiņu sapņo teju ikviens, jo nav nekā labāka, ja ir sava privātmāja, bet, lai līdz tādai tiktu – jāiet diezgan tāls ceļš un nepieciešami arī lieli finanšu līdzekļi. Protams, māju būvniecību var uzticēt kādam uzņēmumam, bet tikpat labi to var celt arī paša spēkiem. Šoreiz "Tava Māja" ir apkopojusi stāstus, kuros ieskicētas rupjas kļūdas māju būvniecībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piekritīsiet, ka uzbūvēt māju bez kļūdām noteikti nav iespējams. Tāpat vienmēr gadīsies kāds misēklis, kā rezultātā to par perfekti uzbūvētu nevarētu saukt.

Kļūdu var pieļaut pašā būvniecības sākumā, proti, vietas izvēlē. Kā "Tava Māja" savulaik atzina vairāki eksperti, tad mājas lokācijai ir ļoti svarīga nozīme. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) docents un būvinženieris Juris Biršs savulaik skaidroja, ka mājas nav ieteicams būvēt purvainās, slapjās vietās vai arī ļoti tuvu ūdeņiem, tajā skaitā arī šķietami nelielām upītēm. Lai gan vieta var likties fantastiski skaista – tā var būt kā īsts zemūdens akmens, kas var sagandēt mājas iedzīvotāju dzīvi, jo tā ne tikai sāks pelēt, bet arī gruntsūdeņi to var pamatīgi apskādēt, radot ne tikai plūdus pirmajā stāvā, bet arī piesūcinot mājas pamatus. Kādas ir vēl citas pieļautās kļūdas mājas būvniecībā, lasi rakstos zemāk!

Liec aiz auss padomus, lai māju būvētu gudri un bez kļūdām! Tāpat pastāsti arī par savām pieļautajām kļūdām arī citiem, lai pārējie lasītāji neuzkāptu uz tā paša grābekļa. Raksti savu pieredzes stāstu komentāru sadaļā!

Tags

Būvniecība Mājas darbi Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form