Nacionālajā botāniskajā dārzā atcelts tradicionālais Cīruļu dienas stādu tirgus
Foto: DELFI

Cīruļu dienas tradicionālais stādu gadatirgus Nacionālajā botāniskajā dārzā (NBD) Salaspilī ir viens no gaidītākajiem notikumiem dārzkopju aprindās, bet šogad tas epidemioloģiskās situācijas dēļ ir atcelts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta informācija NBD "Facebook" lapā, stādu gadatirgus un amatnieku tirdziņš bija paredzēts 24. aprīlī, bet šogad tas nenotiks.

Vienlaikus NBD savā mājaslapā atgādina, ka šogad iecerēti vēl citi gadatirdziņi, kuros varēs iegādāties ne tikai skaistus stādus savam dārzam, bet arī amatnieku darinājumus:

  • 15. maijā notiks "Pasaules augu diena";
  • 12. jūnijā notiks "Zāļu diena";
  • 17. jūlijā notiks "Rožu diena";
  • 21. augustā būs "Daiļo dāliju diena";
  • 18. septembrī – "Vitamīnu diena";
  • 9. oktobrī – "Ražas svētki".

Ņem vērā, ka gadatirgus apmeklējumam derīga standarta ieejas biļete dārzā.

NBD savā "Facebook" lapā aicina apmeklēt NBD plašo teritoriju ne tikai tad, kad norisinās stādu tirdziņi, bet arī citos laikos. Piemēram, kā ziņo NBD pārstāvji, pašlaik skaisti zied zilsniedzītes, muskares, cīrulīši, ar maigo smaržu vilina indīgā zalktene un krāšņus spilvenus veido ērikas. Šeit vari vairāk lasīt par darba laiku un cenām NBD.

Tags

Dārzs Nacionālais botāniskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form