No sēņošanas līdz izaudzēšanai pašam savā dārzā: sēņu padomu ābece
Foto: Shutterstock

Brīvdienas ir īstais laiks, lai ne tikai dotos izzinošās ekskursijās, vāktu dārzā izaudzēto ražu, bet arī brauktu uz mežu, lai salasītu pilnus grozus ar gardajām meža veltēm. "Tavs Dārzs" sarūpētajā sēņu padomu ābecē varēsi izlasīt ne tikai visu par sēņošanu, rudenī lasāmajām sēnēm, bet arī par to, kā izaudzēt sēnes pašam savā dārzā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tavs Dārzs" no savas padomu pūra lādes ir sarūpējis padomrakstus par sēņošanu, dažādus ieteikumus, lai neapmaldītos mežā, kā arī knifiņus, lai ērti un efektīvi varētu nomazgāt rokas pēc lielā sēņu guvuma. Tāpat padomu ābecē varēsi smelties idejas, lai pats savā dārziņā varētu izaudzēt gardos apšu kundziņus, bekas vai citas sēnes.

Savukārt "Delfi" sadaļā "Tasty" varēsi rast idejas, lai sēņu ražu realizētu! Tajā varēsi atrast dažādas garšīgas sēņu marinādes, vairākas idejas sēņu mērcēm, kārdinošas zupu receptes un citus gardumus, ko vari pagatavot no dažādām sēnēm!

Lai izdodas salasīt pilnus grozus!

Tags

Sēnes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form