Projektu atbalsta Hansgrohe
Skaistākie mirkļi ar ūdeni – virtuve
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
Skaistākie mirkļi ar ūdeni – virtuve
IEPAZĪSTI ŪDENS SKAISTUMU
Mājokļa sirds mainās – lai mājiniekiem un viesiem radītu mūsdienīgu labsajūtu, dzīvošanas, ēst gatavošanas un atpūtas zonas tiek apvienotas. Telpas gardu ēdienu pagatavošanai un klusai atpūtai vairs netiek stingri nodalītas. Gatavošana kopā ar viesiem ir arī daudz jautrāka. Šī pieeja un viesmīlība atspoguļojas arī mūsdienīgā interjerā – vienotu materiālu un krāsu izmantošana telpas vizuāli sasaista kopā, un to vēl vairāk izceļ mājīgais virtuves iekārtojums.
"Hansgrohe", pateicoties produkcijas funkcionalitātei un augstajiem standartiem, palīdzēs iekārtot mājīgu un jaunākajām virtuves tendencēm atbilstošu virtuves zonu.
Krāsas, materiāli un plānojums
Šobrīd virtuves iekārtojumā dominē plūstošu un harmonisku virtuves un apkārtējo zonu plānojumu veidošana. Pēdējā laikā īpaši populāra ir veco un jauno stilu saplūšana virtuvē, ļaujot šai telpai kļūt par mājīguma centru. Skaisti materiāli, augstas kvalitātes virtuves tehnika un santehnika radīs harmonisku saikni ar ēdamistabas zonu un dzīvojamo telpu. Īpaši populāras ir dabiskās virsmas.

Iecienīta virtuves iekārtojuma tendence ir koka un citu dabisku materiālu izmantošana it visā – ieskaitot virtuves skapīšus, darba virsmas, grīdu un pat pāreju uz dzīvojamo zonu. Lamināts un flīzes ar koka imitāciju palīdzēs radīt neuzkrītošu un dabiski vizuālu saikni ar apkārt esošajām telpām. Dažos gadījumos arī paklāji var nodrošināt vienmērīgu pāreju. Tāpat arī konsekventa krāsu gamma un mājīgs apgaismojums izcels telpu kopīgās iezīmes. Leti vai virtuves salu iespējams papildināt ar ērtiem sēžamajiem, tā radot vēl aicinošāku gaisotni. Viens no svarīgiem virtuves dizaina aksesuāriem var būt arī izlietne, kas telpai piešķirs papildu odziņu.
"Pielāgojoties virtuves iekārtojuma tendencēm, arī "Hansgrohe" piedāvā gan estētisku, gan ļoti funkcionālu virtuves jaucējkrānu un izlietņu izvēli. Neatkarīgi no tā, kuru risinājumu izvēlēsieties, virtuves krānu un izlietņu klāsts, pateicoties ergonomiskajam dizainam, funkcionalitātei un jaunākajām tehnoloģijām, ļaus jums izbaudīt patīkamu komfortu. "Hansgrohe" produkti ir lieliski piemēroti interjera dizaina koncepcijai, kur virtuve vairāk tiek uzskatīta par dzīvojamo telpu, nevis darba zonu. Turklāt plašais produktu klāsts ļaus īstenot pat vispārdrošākās ieceres," stāsta santehnikas iekārtu uzņēmuma "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe.
Industriālais stils
Industriālais stils virtuvē godina darbnīcu un rūpniecības pasauli vēsā, taču mājīgā vidē. Īpaši izturīgu materiālu, piemēram, dzelzs, tērauda, betona un akmens, izvēle pārstāv pilsētas interjera dizaina stilu. Šis stils ļauj harmoniski apvienot jutekliskumu ar saprātīgu funkcionalitāti. Industriālā stila dizainu raksturo melno, pelēko un rūsas toņu krāsu gamma. Tajā labi iederas materiāli un mēbeles ar lietojuma pazīmēm. "Vintage" stila priekšmeti, piemēram, metāla krēsli un darbnīcu lampas, piešķir vēlamo izskatu, papildus arī godinot vecās darbavietas. Tas atšķir industriālo stilu no minimālisma dzīvojamo telpu koncepcijas.
Modernajās virtuvēs šī stila apdare un mūsdienīgās tehnoloģijas rada unikālu sajaukumu – neapstrādāts šiks un mūsdienīgs dizains. Plaukti ar melnu metāla rāmi gluži kā noliktavā ir ne tikai funkcionāli, bet kalpo arī kā dizaina akcenti. Arī betons ir vēl viena būtiska industriālā stila koncepcijas sastāvdaļa. Rūsas efektu un krāsas atkarībā no ražotāju iespējām var pievienot atsevišķiem interjera elementiem, vēl vairāk izceļot industriālā stila būtību.
"Hansgrohe" mākslīgā granīta izlietnes dažādos dabiskajos toņos palīdzēs izcelt izvēlēto krāsu gammu gan atvērtā plānojuma, gan slēgtā plānojuma virtuvēs. Iespējams izvēlēties starp modernu nerūsējošā tērauda dizainu un dabisko "SilicaTec" granītu. Abi risinājumi piešķirs industriālā stila virtuvēm funkcionālu sajūtu. Augstākās kvalitātes spīdīgs nerūsējošais tērauds atspoguļo tehnoloģiju, savukārt izturīgās granīta izlietnes ir ideāli piemērotas populārajiem materiāliem.
— Mārtiņš Ķurbe, "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs
"Turklāt "Hansgrohe" piedāvā plaša klāsta krāsu un materiālu izvēli, piemēram, matēts melns hroms, matēta melna un nerūsējošā tērauda apdare, kas palīdzēs virtuves krānam vizuāli iekļauties industriālajā dizainā," stāsta Mārtiņš Ķurbe.
Granīta virsmas virtuvē – "must have"
Dabiskums ir mūsdienu virtuves atslēga, tāpēc ir tikai loģiski, ka granīta darba virsmas pašlaik ir ļoti aktuālas un pieprasītas dažādos virtuves dizaina risinājumos. Virsmu izsmalcinātais izskats ir iespaidīgs, jo īpaši tāpēc, ka izturīgo materiālu var lieliski pieskaņot daudziem interjera stiliem un risinājumiem. Tāpat granīta virsmas iespējams saskaņot ar koku, betonu un citiem materiāliem. Šī materiāla virsmas var viegli kombinēt ar citām spilgtas krāsas virsmām, padarot to par universālu risinājumu un ļaujot darba virsmai saplūst ar saskaņoto izlietnes virsmas krāsu. Tādas pašas priekšrocības – dabiskais izskats un radītā pamatīguma sajūta – ir arī granīta izlietnei. Šī mierīgā dizaina valoda rosīgās virtuves centrā rada miera izjūtu.
"Ražotājs "Hansgrohe" piedāvā ne tikai ergonomiskus un ērtus virtuves jaucējkrānus, bet arī augstākās kvalitātes izlietnes, kas tiem ir ideāli piemērotas. "Hansgrohe" izlietnes ar minimālisma dizainu ir izgatavotas no diviem augstas kvalitātes materiāliem – nerūsējošā tērauda un mākslīgā granīta. Granīta izlietnes tiek piedāvātas trīs krāsās: melnā grafīta, akmens pelēkā un betona pelēkā. Komplektā esošie jaucējkrāni ir hromēti vai arī ar nerūsējošā tērauda apdari. Tāpat savās iebūvējamajās izlietnēs "Hansgrohe" piedāvā novatorisku vadības funkciju. Viens no risinājumiem ir jaucējkrāna ūdens vadības bloka atdalīšana no krāna un novietošana izlietnes priekšpusē. Otrs risinājums ir sifona papildu vadības tehnoloģijas integrēšana vadības pogā. Poga, kas novietota uz izlietnes malas, ieslēdz un izslēdz ūdens plūsmu no vairāku strūklu jaucējkrāna, kā arī atver un aizver izlietnes korķi. Abi risinājumi ļauj kontrolēt ūdens plūsmu pat tad, kad rokas ir aizņemtas vai netīras," uzsver uzņēmuma "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe.
"Hansgrohe" izlietnes un jaucējkrāni
Lai veidotu izlietnes zonu par daudzfunkcionālu virtuves centru, "Hansgrohe" kopā ar pasaulē plašu atpazīstamību guvušo dizaina studiju "Phoenix Design" ir radījis unikālus izlietņu un jaucējkrānu komplektus, kas viens otru papildina un harmoniski apvieno augstas kvalitātes ekskluzīvu dizainu un funkcionalitāti. Turklāt to minimālismam raksturīgais dizains ir lieliski piemērots modernām virtuvēm.
"Talis M54" – iespaidīgs minimālisms
Jaunā "Talis M54" virtuves ūdens maisītāja dizains veidots minimālisma stilā. Tas pieejams gan ar hroma un nerūsējošā tērauda apdari, gan matētā melnā krāsā. Jaucējkrāns veidots, īpaši nepielāgojot to noteiktam virtuves stilam, tādēļ tā trīs zīmīgās formas un dažādās apdares iespējas ļauj tam harmoniski iekļauties gandrīz katrā virtuves dizaina risinājumā.

Ūdens plūsmu var ērti regulēt ar ergonomisko rokturi. Laminārā plūsma ar ātrumu 7 litri minūtē ļauj ātri piepildīt arī lielākus tilpumus. Kā arī otrādi – īpaši ekonomiskais dušas izsmidzināšanas režīms samazina plūsmas ātrumu līdz 3,5 litriem minūtē, tādējādi ietaupot ūdeni un enerģiju. Neatkarīgi no tā, vai mazgājat rokas vai dārzeņus, intuitīvās ieslēgšanas poga palīdzēs katrai jūsu roku kustībai. Maisītāja izvelkamais izsmidzināšanas uzgalis ļauj viegli notīrīt gan izlietnes virsmu, gan piekļūt citām mājsaimniecības lietām, piemēram, istabas augu podiem.
"Aquno Select M81" – duša dārzeņiem un augļiem
Jaunais "Aquno Select M81" virtuves jaucējkrāns ir inovatīva integrētā sistēma, kas izveidota kopā ar zīmolu "Aquno", kur apvienoti divi vārdi "aqua" un "unit" – "ūdens" un "elements", un ar to virtuvē iespējams izjust gluži jaunu lietotāja pieredzi. "Aquno Select M81" futūristiskais un ekstravagantais dizains, kā arī vienkāršās formas saista uzmanību un saplūst ar jebkuras virtuves stilu.

Pirmo reizi santehnikas vēsturē "Hansgrohe" papildina laminārās plūsmas un dušas režīmus arī ar trešo – īpaši vieglo, plakano "SatinFlow" izsmidzināšanas strūklu ar maigu un blīvu plūsmu, kura aprīkota ar daudzām atsevišķām sprauslām. Tā galvenokārt paredzēta dārzeņu un augļu ātrākai un ērtākai skalošanai, taču var mazgāt arī traukus ar lielām virsmām vai noskalot rokas. Novatoriskais sprauslu izvietojums un skaits nodrošina maksimāli vienmērīgu ūdens pilienu sadalījumu. Tāpēc produkti tiek mazgāti daudz rūpīgāk un saudzīgāk, minūtē izlietojot tikai 4 litrus ūdens un nodrošinot vismaz 50% ekonomiju salīdzinājumā ar ierastajām ūdens strūklām.

"Aquno Select M81" ir interesants, ne tikai pateicoties rūpīgi pārdomātajam dizainam, bet arī viegli tīrāmajām virsmām un ērtajai režīmu maiņai. "Aquno Select M81" nodrošina ērtu visu funkciju kontroli – roktura svira ir maisītāja labajā pusē, savukārt "Select" režīmu maiņas poga atrodas kreisajā pusē.
"Hansgrohe" virtuves krāna šļūtenes ietvars "sBox" nodrošinās uzticamu darbību un atvieglos ikdienas soli virtuvē. Šļūtenes ietvarā, kas pēc izmēriem der vairumam standarta skapju, iespējams ergonomiski paslēpt virtuves izlietnes izvelkamo šļūteni. Ietvars pasargās virtuves krāna izvelkamā snīpja caurules aizķeršanos aiz atvilktnēm vai atkritumu tvertnes, kā arī nodrošinās vienmērīgu un klusu darbību. Tostarp "sBox" piedāvā lielāku pārvietošanās brīvību virtuvē. Jaunās izvelkamās šļūtenes garums, salīdzinot ar parasto izvelkamo šļūteni, par 26 centimetriem palielina darbības diapazonu ap izlietni. Tas nozīmē, ka bez problēmām varēsiet aplaistīt, piemēram, garšaugus u. tml., neliekot tos izlietnē. Tāpat, nodrošinot labāku lietojamības pieredzi, "sBox" pieejami daudzfunkcionāli stiprinājumi.
"Hansgrohe" ir kvalitātes zīme, ko raksturo ērtības, gudras funkcijas, vienkārša uzstādīšana, izturība un serviss. Uzņēmuma radīto produktu kvalitātei ir vēl viens būtisks aspekts: šīs lietas jums iepatiksies uz visiem laikiem, tās būsiet gatavi lietot vēl pēc daudziem gadiem. "Hansgrohe" ir dizaina un funkcionalitātes simbiozes rezultāts, kas reizē ir arī liels ieguldījums, jo mājokļi ar šādu aprīkojumu vienmēr būs vērtīgāki. Ražotājs jau daudzus gadus savus produktus izstrādā kopā ar pasaulē zināmiem dizaineriem, kas nodrošina līdera lomu sanitārajā jomā, kā arī tiek radīti daudzi jauni, vēl nepieredzēti risinājumi, veidojot dizaina tendences. Visi produkti tiek ražoti, apvienojot augstas tehnoloģijas un izcilību, kā arī rūpīgi atlasītus augstākās kvalitātes materiālus. Stingras kvalitātes prasības un regulāra neatkarīgu iestāžu uzraudzība nodrošina perfektu produktu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.

Plašāku informāciju par piedāvāto produktu klāstu meklē "Hansgrohe" mājaslapā.

Uz nākotni vērstais "AXOR" zīmols, kas ir daļa no "Hansgrohe" grupas, izstrādā un ražo ikoniskus luksusa vannas istabas un virtuves izstrādājumus. Kopā ar "AXOR" tiek radītas un pilnveidotas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo katra lietotāja unikālo personību. "AXOR" ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību. Vairāk www.axor-design.com.
Projekta ''Iepazīsti ūdens skaistumu” veidotāji: saturs - uzņēmums "Hansgrohe Group" un komunikācijas aģentūra "LEAD. Korporatīvā komunikācija", dizains – Inga Čujevska, izstrāde – Kārlis Simanovičs, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs – Ēriks Radželis, aģentūru grupas vadītāja - Elīna Gžibovska.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.