Insektu tīkli - ne tikai komforta vergu kaprīze
Foto: Publicitātes foto

Lai pasargātu māju no odu, mušu, ziedputekšņu un putekļu invāzijas, ir pēdējais brīdis sagādāt mājokļa logiem pretinsektu tīklus - pirms lielie un nepatīkamie kukaiņu uzlidojumi ir klāt.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Insektu sieti- tā nav tikai kaprīze komfortam. Ērtība, nelaižot mājās odus, mušas un citus kukaiņus, ir tikai viens no vairākiem aspektiem, kāpēc sieti ir vajadzīgi. Tikpat svarīgi ir tīrs un svaigs gaiss bez putekļiem un ziedputekšņiem, sargājot tos, kurus nomoka alerģija.

Tīklus var iegādāties pat pārtikas lielveikalos, tomēr lielākoties tas ir īslaicīgs risinājums, turklāt, iegādājoties šos tīklus, pašu spēkiem jāveic korekcijas, pielāgojot sietu savam logam.

Cits variants - pasūtīt individuāli izgatavotus tīklus no profesionāļiem, kas gadu gaitā iemantojuši vērā ņemamu pieredzi un spēs atrast piemērotāko veidu, kā pasargāt sevi no kaitinošajiem kukaiņiem un putekļiem.

"Sietu profiliem pieejamas vairākas standartkrāsas, kā arī profilus var nokrāsot jebkurā RAL krāsā. Tehnoloģijas iet uz priekšu tādēļ piedāvājumā ir vismaz četras sietu veidu komplektācijas iespējas, kas nodrošina sietu uzstādīšanu visdažādāko izmēru un veidu logiem," stāsta "RIPO International" sietu nodaļas vadītājs Uģis Holsts.

  • Uzkarināmi rāmjveida mušu sieti noderēs PVC, koka un alumīnija pakešlogiem. Sietu var viegli uzstādīt un noņemt bez speciālista palīdzības.
  • Ruļļveida mušu sietus var uzstādīt visiem logu veidiem, kā arī jumta logiem. Ziemas mēnešos sietu var viegli sarullēt kasetē ar atsperes palīdzību.
  • Virināmos rāmjveida mušu sietus var uzstādīt visiem uz iekšpusi veramiem durvju veidiem.
  • Ziemas dārziem un terasēm piemērotāki ir bīdāmie mušu sieti.

Labam un funkcionālam sietam jābūt pēc iespējas neredzamam, ar labām gaisa caurplūdes īpašībām, izturīgam pret mehāniskiem bojājumiem un atmosfēras iedarbību.

Insektu tīkli - ne tikai komforta vergu kaprīze
Foto: Publicitātes foto

Konsultēja "RIPO International" sietu nodaļas vadītājs Uģis Holsts.

Tags

Insekti Pvc logi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form