Iedvesmas deva 'Instagram' – idejām bagāti profili, kas iedrošina mājokļa pārvērtībām
Foto: Shutterstock

Bez iedvesmas nu nekādi – tā vajadzīga ik uz soļa, un jo īpaši, ja aktuālas kādas pārvērtības interjerā. Bet, pat ja nav plānots remonts vai kādas lielās pārvērtības, tāpat dažreiz gribas palūkot ko iedvesmojošu, piemēram, dekoru izveidei par godu kādiem svētkiem. Ja esi iecienījis vietni ''Instagram'', noteikti pievērs uzmanību šiem profiliem, kas varētu sniegt cerēto par mājokļa iekārtošanas jomu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja tev patīk lakonisms, tīras, elegantas nianses, mūsdienīgs interjers un plašas, gaišas telpas, ''Home polish'' profils ir tev kā radīts iedvesmas meklējumiem. Publikācijas pierāda, ka balts nekad nav garlaicīgs – krāsaini aksesuāri, mēbeles visdažādākajos izpildījumos piesātina interjeru un katrs iekārtojums izskatās pavisam citādāks. Pārsvarā visos interjeros dominē balti sienu krāsojumi, taču ar dažādām pieejām izdodas demonstrēt ļoti atšķirīgas noskaņas.

A post shared by Homepolish (@homepolish) on Oct 22, 2017 at 7:38am PDT

Mūsdienīgus risinājumus dažādām telpām, radošus iekārtošanas paņēmienus, oriģinālus dizaina elementus un stilīgus izpildījumus var aplūkot profilā ''Interior Hints''. Šī profila bildēs pievērs uzmanību gaismekļiem – tiem šeit ir liela loma, turklāt var nošpikot ne vienu vien ideju, kā tie var kalpot arī kā dizaina elementi.

Nu jau arī Latvija varēs lepoties ar iespaidīgo veikalu ''Ikea'', kur atrodams viss mājai. Taču ne tikai šī iemesla dēļ ikdienā palūkot idejas, ko piedāvā ''Ikea Latvia'', profils, jo tur atrodamas lērums idejas un aktuālās tendences, kuras nošpikot savas dzīves telpas iekārtošanai. Drosmīgāki, atturīgāki, klasiski un mūsdienīgi – stili katrai gaumei. Turklāt šeit var iedvesmoties ne vien iekārtojumam, bet arī dekoriem, telpaugu izkārtojumam un pat kārtības ieviešanai.

Ne visiem aktuāli meklēt modes aktualitātes pilsētvides dzīvesvietām – ir neskaitāmi profili, kas attēlo skaisto, harmonisku dzīvi laukos. Profilā ''Country Homes Mag'' publicētas omulīgas idejas gan telpu, gan dārza, pagalma, lieveņa, terases iekārtošanai. Ja sirdij tuvs angļu romantiskais stils, skandināvu atturīgums vai mūsdienīgā apvienojums ar kaut ko senu, šajā profilā publicētās iedvesmas bildes neliks vilties.

Laikā, kad skandināvu stils straujiem soļiem pārņem visus pārējos, nevar būt par daudz ideju un piemēru, kā iezīmes īstenotas realitātē. Profilā ''Scandinavian Homes'' apvienots viss būtiskākais par skandināvu stilu – krāsu gammas, aksesuāri, iekārtojums, raksturīgākās mēbeles un stila izpildījumi dažādās telpās. Stila piekritējiem patiks!

Kā mēs labi zinām, iedvesmo arī cilvēki, tāpēc ''Anicja'' profilā vērts ielūkoties, lai pārliecinātos, ka ne tikai glancētos žurnālos var meklēt piemērus un iedrošinājumus. Anna, kurai pieder šis "Instagram" profils, skaistās bildēs attēlo to, kā mainās interjers sezonās pēc noskaņojuma un pašas iedvesmas, tāpēc vēl jo interesantāk pavērot, kā mainās viena un tā pati vide. Autore arī dalās ar pašas veidotiem dažādiem interjera dekoriem, kas maina ierasto vidi.

A post shared by Anna Samsel (@anicja) on Mar 9, 2018 at 1:12am PST

Taču nevar nepieminēt arī kādu pašmāju iedvesmas avotu, un viena no spilgtākajām personībām, kas iedvesmo uz pārmaiņām interjerā, noteikti ir ''Baiba Prindule'' profils, kur var atrast idejas gan telpu, gan galda klājuma noformējumam. Tāpat dekoratore mudinās īpaši padomāt par svētkiem, radot to īpašo noskaņu.

Tags

Interjera idejas Mājokļa iekārtošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form