Izplatītas kļūdas, ko pieļaujam mājokļa iekārtošanā
Foto: stockerre / cc

Harmoniskas un skaistas vides veidošana nav nemaz tik vienkārša.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kļūdas pieļauj pat profesionāli dizaineri, nemaz nerunājot par tiem, kam nepiemīt dizaina veidošanas talants un kas nav gājuši speciālos kursos. Lai kā nebūtu, ikviens vēlas dzīvot ideālajā mājoklī, tādēļ ir vērts zināt, kādas ir izplatītākās kļūdas, ko pieļauj, iekārtojot dzīvesvietu.

Pārblīvētas telpas

Pat, ja jūs ļoti lepojaties ar savu plīša lācīšu vai automašīnu modelīšu kolekciju, nevajadzētu izstādīt apskatei visu arsenālu. Tas pats attiecas arī uz liekām mēbelēm. Telpā jāatstāj vieta gan gaisa cirkulācijai, gan plašuma sajūtai.

Viss vienā krāsu gammā

Iekārtojot telpu vienā krāsu gammā, noteikti jāatceras arī par kontrastējošiem akcentiem. Pretējā gadījumā istaba šķitīs garlaicīga un nomācoša. Pelēkas sienas? Pie logiem piestipriniet oranžus aizkarus! Minimālisma stilā iekārtotā istabā brīnišķīgs akcents būs antikvārs skapis.

Visas mēbeles pie sienām

Mājoklis taču nav šaušanas poligons vai sporta zāle! Ar mēbeļu palīdzību iespējams telpu dalīt dažādās zonās. Piemēram, dīvānu var nelikt pie sienas, bet novietot telpā tā, lai jums un viesiem būtu ērti un patīkami mierīgā gaisotnē sarunāties. Brīvo sienu var greznot ar interesantām tapetēm, foto tapeti, gleznām vai sirdij tuvām fotogrāfijām.

Visas sienas - baltas

"Slimnīcas" baltums nebūt nepiešķirs mājoklim šarmu un neatvairāmu burvību. Veiksmīgāks risinājums - izmantot citu krāsu gaišos toņus. Istabu atsvaidzinās, piemēram, bāli dzeltenās vai gaiši zaļās krāsas svaigums. Nebaidieties eksperimentēt! Vienu sienu var nokrāsot intensīvā un košā krāsā, bet pārējās sienas - atstāt mierīgi gaišas.

Skriešana līdzi modei

Visus ultramodernos inovatīvos risinājumus uztveriet kā mākslas projektus, par kuriem var tīksmināties ārpus savām mājām. Akli sekojot modes tendencēm, var ātri pazaudēt to maģiju, kas mājas padara par unikālu un omulīgu vietu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form