Katra centa vērtas: piecas mēbeles, kurām naudu nežēlot
Foto: Shutterstock

Šoreiz mēs nerunāsim par to, ka kvalitatīvas un labas lietas maksā dārgi, bet parunāsim par piecām lietām mājoklī, kur naudu nevajadzētu žēlot. Kādas tās ir – to apskatījis portāls "Dom i Sad".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atpūtas krēsls vai dīvāns. Šīs mēbeles pat šķietami vienkāršu telpu padarīs krietni tīkamāku. Turklāt – tas būs ieguldījums ilgtermiņā. Portāls gan rosina izvairīties no tā sauktajiem stūra dīvāniem, jo tas dzīvojamajai istabai liks izskatīties kā tādai viesnīcas uzgaidāmajai telpai. Nav svarīgi, kādu atpūtas krēslu izvēlies – dizaina, klasisku, melnu, košu, ar rakstiem vai citu, bet galvenais, lai tas telpā izskatās iederīgs no visiem rakursiem. Pašķirstiet kaut vai interjera žurnālus, palūkojiet, cik gan lieliski telpās izskatās atpūtas krēsli!

Žurnālu galdiņš vai vairāki galdiņi. Arī šīm mēbelēm naudu nevajadzētu taupīt! Žurnālu galdiņiem parasti ir divas izvēles – viens galds vai vairāki mazi galdiņi. Viens galds lieliski saplūdīs ar interjeru, bet vairāki mazi galdiņi būs noderīgi lielās telpās – tie palīdzēs ne tikai piepildīt telpu un "piesiet aci", bet tiem būs arī praktisks pielietojums, piemēram, uz galdiņiem viesību laikā varēs salikt dažādas uzkodas.

Krēsli pie ēdamgalda. Piekritīsiet, ka ēdamgaldi parasti nav vienkārši, tur "acis piesiet" īsti nevar, bet tā vietā uzmanību telpā var pievērst galda klājums, kā arī krēsli pie ēdamgalda. Neviens arī nav teicis, ka visiem krēsliem jābūt vienādiem, tieši otrādāk – telpā rotaļīgumu piešķirs dažāda dizaina krēsli. Tas noteikti būs tā vērts!

Gaismekļi telpā. Pirkt dārgu lampu? Kāpēc ne? Ja jūsu rocība ļauj, tad iegādājaties ne tikai dārgas griestu lampas, bet arī stāvlampas. Atcerieties, ka viss slēpjas detaļās! Kad viesis ieies telpā, tad viņa skatienu noteikti piesaistīs apgaismes ķermeņi!

Konsoles galdiņš. Tas ir salīdzinoši mazs galds, kas parasti tiek novietots gaitenī. Šajā telpā parasti nav vietas galdam vai krēsliem, tāpēc konsoles galdiņi ir lieliska alternatīva. Konsoles galdiņš arī uzreiz piesaistīs viesu uzmanību, kad tie ienāks telpā. Gaitenis ir gluži kā mājas vizītkarte, tāpēc noteikti vērts izvēlēties dārgu konsoles galdiņu, jo tā viesiem radīsi patīkamu iespaidu ne tikai par savu mājokli, bet sevi pašu. Jautāsiet, ko gan likt uz šādiem galdiņiem? Lieliski izskatīsies vāze ar puķēm, bet noteikti konsoles galdiņam nevajadzētu kļūt par vietu, kur mētājas steigā noliktas atslēgas, cepures vai cimdi.

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form