Lieli, mazi, neuzkrītoši un iespaidīgi – logu dažādība virtuvē
Foto: Shutterstock

Tā kā virtuve ir tā telpa, kurā gribas uzturēties visilgāk un visbiežāk gan pašiem, gan viesiem, jo īpaši jādomā par tās iekārtošanu. Viens no mājīguma panākumiem var būt logs – skats aiz tā, iespīdētā gaisma vai izkārtotās lietas uz palodzes var pat ļoti mainīt telpas noskaņu, tāpēc iedvesmojies savas virtuves iekārtošanā no šiem dažādajiem ''Houzz'' interjeriem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jebkurš pavarda saimnieks piekritīs tam, ka logam virtuvē ir jābūt, un jo lielākam, jo labāk. Gatavošana un pat trauku mazgāšana ar skatu ir nesalīdzināmi labāka par lūkošanos tukšā sienā. Tieši tāpēc zonu, kurā sanāk visvairāk rosīties, ieplāno iepretim logam.

Noteikti izmanto virtuves logu palodzes priekšrocības – uz tām labi iederēsies garšaugi vai puķupodi.

Savukārt otrpus logam var nolikt kādus lielākus puķupodus vai dobi labiekārtot tā, ka arī no iekštelpām dabas krāšņums ir pārredzams.

Šajā interjerā pavisam netradicionāli logs izveidots tieši virs plīts virsmas, lai pat gatavošanas procesā rastu iespēju palūkoties skaistajā apkārtnē.

Lauku mājā ļoti feini izskatīsies horizontāli logi, kas paver iespēju pēc iespējas plašāk pārredzēt ainavu.

Šis ģeniālais risinājums ar lielajiem logiem teju pa visu mājas gala sienu rada tik omulīgu noskaņu, ka būtu grēks reti gatavot šādā virtuvē.

Ne visos mājokļos logs var būt tieši darba zonā, taču tas nenozīmē, ka no tiem jāatsakās pavisam. Lūk, šajā mājoklī tieši tāpēc pat vesela siena veltīta tam, lai pēc iespējas vairāk telpā iespīdētu gaisma, un palodze izmantota arī kā vieta ērtai sēdēšanai.

Pavisam netradicionāls logu izvietojums, kas virtuves kopskatu padara īpaši radoši iekārtotu.

Pat šajā platības ziņā miniatūrajā virtuvē tieši logi ir tie, kas telpu padara īpašāku.

Privātmāju saimniekiem vērts apdomāt par tāda loga izvēli, kuru varētu ērti atvērt/aizvērt, lai varētu kādas lietas ērti padot tieši pa logu.

Tags

Pvc logi Virtuve
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form